10.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Ořechov zvítězil v domácím prostředí nad Želešicemi

0

Vše podstatné se odehrálo již v první půli, když se v 5. minutě dostali do vedení domácí zásluhou Bednáře - 1:0. Hosté ve 32. minutě vyrovnali skóre, když domácí síť rozvlnil Řezáč - 1:1. O 6 minut později strhl vedení opět na stranu domácích Cihlář, který stavil poločasový výsledek 2:1 pro domácí.

Ve 2. poločase se šance střídaly na obou stranách, ale žádná z nich už neskončila v brance soupeře a tak si domácí Ořechov připsal do tabulky 3 důležité body.

FK Ořechov
V. Kopečný [-] - L. Fiala [-] , P. Buček [-] , M. Kadlčík [-] - P. Látal [-] , J. Cihlář [-] , Z. Fiala [-] - T. Remuta [-] (46. M. Bartoněk [-] ) , T. Bednář [-] - J. Solomon [-] , J. Prokeš [-]

TJ Viktoria Želešice
M. Kovařík [-] - O. Hlinecký [-] , J. Ulbrich [-] (60. P. Všetečka [-] ) , P. Řezáč [-] , J. Mach [-] (81. M. Karásek [-] ) - D. Knotek [-] (46. R. Kučera [-] ) , A. Florián [-] , A. Fligl [-] , J. Přidal [-] - R. Knee [-] , T. Zlínský [-] (46. J. Starý [-] ) -

ŽK: 24. L. Fiala , 31. M. Kadlčík , 60. T. Bednář - 17. R. Knee .
Hráči zápasu: T. Bednář , L. Fiala - P. Řezáč .
Místo: Ořechov. Počet diváků: 200. Rozhodčí: JELÍNKOVÁ Marcela - KAČANOLLI Fitim, DANIEL Petr.