7.kolo, Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , 2015-2016

--

Meziříčí utrpělo další debakl, Přepychy mu nasázely čtyři góly

76. M. Ševc - 32. M. Tomín , 36. M. Blažej , 43. M. Tomín , 60. M. Blažej (p.)
0

České Meziříčí před vlastními fanoušky prohrálo s celkem Přepych 4:1. Herně vyrovnané utkání rozhodla špatná koncovka domácího celku. Zatímco hosté rozvlnili síť čtyřikrát, Meziříčí uspělo jen jednou.

Tříbrankové vedení po první půli

Zápas dvou mužstev ze spodní poloviny tabulky byl po herní stránce sice vyrovnaný, v disciplíně zvané proměňování gólových šancí se však stal jasnou záležitostí hostujícího týmu. Hráči v dresu Přepych se prezentovali pěknými útočnými akcemi,  které skončily 32., 36. a 43. minutě třemi brankami z kopaček Tomína a Blažeje.  Jednotlivé góly padly z téměř identických herních situací – hostující hráči se po zpracování dobrých pasů za obranu řítili na domácí branku a prostřelili Kašpara.

Meziříčí stačilo jen snížit, pak znovu úřadovali domácí

Branek se diváci v Českém Meziříčí dočkali i v druhé půli. Po stažení jednoho z přepyšských hráčů v pokutovém území domácích se kopala penalta, kterou proměnil autor druhé trefy zápasu a hostující kapitán Michal Blažej. Od stavu 4:0 pro Přepychy se zápas už jenom dohrával . Domácí se přesto nadechli ke kosmetické úpravě výsledného skóre. V 76. minutě zaznamenal čestný zásah teprve sedmnáctiletý dorostenec Martin Ševc, který si ve vápně poradil s hostující obranou a pěknou střelou ke vzdálenější tyči alespoň trochu potěšil přihlížející fanoušky Meziříčí.

České Meziříčí si po porážce od Přepych prodloužilo čekání na výhru, které trvá už pět kol, a zůstavají na předposlední příčce tabulky. Hosté se po tříbodovém zápase posunuli ke klidnějšímu středu.

FC České Meziříčí B
Petr Čepela: Utkání bylo vyrovnané, hostům v něm vyšla koncovka a nám se v ní naopak nedařilo. V závěru se nám podařilo jen snížit, hezkou branku vstřelil teprve sedmnáctiletý dorostenec Martin Ševc.

A. Kašpar [-] (46. T. Jarkovský [-] ) - J. Štěpán [-] (46. K. Baše [-] ) , A. Hrubý [-] (67. J. Štěpán [-] ) , T. Havel [-] , M. Ševc [-] , P. Tomášek [-] , P. Havel [-] (46. J. Tomášek [-] ) , A. Kupka [-] , D. Borecký [-] , K. Vošvrda [-] (72. M. Kupka [-] ) , J. Kubíček [-]

Přepychy
P. Chudý [-] - L. Sedlák [-] , A. Junek [-] - L. Šmída [-] (75. M. Štěpánek [-] ) , J. Kulička [-] (46. J. Prát [-] ) , M. Blažej [-] , T. Rejzek [-] , J. Kinzel [-] , D. Kubeček [-] (65. L. Merganc [-] ) - V. Lukášek [-] , M. Tomín [-]

ŽK: 45. T. Havel , 81. D. Borecký .
Místo: Č. Meziříčí. Počet diváků: 170. Rozhodčí: Jedlinský Miroslav - BROULÍK Miroslav, PETR Frynta (N).