Martin Tomín

2026-2027

Přepychy

Datum narození(34 let)
Číslo hráče12
PoziceÚtočník
Průměrná známka0.0

Kariéra

2015-2016 Přepychy

Zápasy v sezóně 2026-2027

Královéhradecký | Rychnov | III. třída

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
630 (ø 90,00) 9 (ø 1,28) 2 (ø 0,28) 1 (ø 0,14) 0 (ø 0,00)
16.08. 17:00 Velešov B - Přepychy 3:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
22.08. 17:00 Přepychy - Žďár 0:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Petrovice - Přepychy 1:0 (0:0) 90 0 1 0 ano
06.09. 17:00 Přepychy - Javornice B 8:1 (3:0) 90 3 0 0 ano
12.09. 17:00 K. Lhota - Přepychy 6:3 (3:2) 90 1 0 0 ano
20.09. 16:30 Přepychy - Častolovice B 8:0 (3:0) 90 4 1 1 ano
04.10. 16:00 Přepychy - Voděrady B 2:2 (2:1) 90 1 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 6 540 (ø 90,00) 8 (ø 1,33) 2 (ø 0,33) 1 (ø 0,16) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | IV. třída 5 450 (ø 90,00) 8 (ø 1,60) 1 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 9 810 (ø 90,00) 9 (ø 1,00) 3 (ø 0,33) 1 (ø 0,11) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | IV. třída 2 180 (ø 90,00) 3 (ø 1,50) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,50) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 20 1800 (ø 90,00) 21 (ø 1,05) 5 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | IV. třída 11 990 (ø 90,00) 5 (ø 0,45) 3 (ø 0,27) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | III. třída 15 1350 (ø 90,00) 23 (ø 1,53) 4 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | IV. třída 20 1800 (ø 90,00) 21 (ø 1,05) 5 (ø 0,25) 1 (ø 0,05) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 12 951 (ø 79,25) 5 (ø 0,41) 4 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Královéhradecký | Rychnov | IV. třída 3 270 (ø 90,00) 4 (ø 1,33) 2 (ø 0,66) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 6 386 (ø 64,33) 5 (ø 0,83) 3 (ø 0,50) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 10 830 (ø 83,00) 8 (ø 0,80) 2 (ø 0,20) 1 (ø 0,10) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | 1.B třída sk. B 23 1800 (ø 78,26) 11 (ø 0,47) 5 (ø 0,21) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 25 2098 (ø 83,92) 16 (ø 0,64) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 23 1935 (ø 84,13) 8 (ø 0,34) 6 (ø 0,26) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor 26 2196 (ø 84,46) 24 (ø 0,92) 8 (ø 0,30) 0 (ø 0,00) 11 (ø 0,42)