2.kolo, Královéhradecký | Jičín | III. třída , 2015-2016

--

--

--

--

Nemyčeves porazila ve vyrovnaném zápase Češov a po podzimní části sezony je na druhém místě tabulky

0

Vyrovnaný průběh hry. Střelecky se však prosadili pouze domácí

Druhá Nemyčeves hostil na závěr podzimní části sezony Češov. K vidění bylo vyrovnané utkání. V prvním poločase ovšem stříleli branky pouze domácí hráči. Ve 31. minutě otevřel skóre Tomáš Neuschl a pět minut před poločasovou přestávkou navýšil vedení svého týmu Tomáš Tomášek.

Hosté již pouze zmírnili konečnou porážku

Ve druhém dějství přidal gólovou pojistku Ladislav Sajdl. Češovští dokázali v dalších minutách střetnutí již pouze zkorigovat porážku na 1:3 ze svého pohledu. Nemyčeves tak po tříbodovém zisku přezimuje na druhé příčce tabulky.

TJ Sokol Nemyčeves
Tomáš Tomášek: "Domácí se dlouho nemohli prosadit, ačkoliv si vytvořili dostatek brankových šancí. Uklidnila je první a vzápětí druhá branka, a tak byl stav po první půli 2:0. Ve druhém poločase domácí navýšili skóre a hosté stačili již pouze snížit na konečných 3:1."

L. Kolář [-] - T. Neuschl [-] (46. K. Hochman [-] ) , V. Řada [-] (60. Z. Roman [-] ) , J. Slavík [-] , T. Trč [-] , T. Tomášek [-] , L. Sajdl [-] , J. Řada [-] , L. Typlt [-] (77. M. Ostrihoň [-] ) , F. Vanda [-] , O. Homola [-]

Češov
T. Nožička [-] - V. Kořínek [-] , M. Benda [-] - R. Pikeš [-] (90. R. Vaněk [-] ) , J. Szamko [-] , J. Čonka [-] , J. Haken [-] - M. Ouhrabka [-] - R. Kosina [-] , J. Lukáš [-] , P. Haken [-]

ŽK: 31. L. Typlt - 46. P. Haken .
Místo: Nemyčeves. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Novotný Petr - TRČ Roman (N), ZAPADLO Vladimír (N).