8.kolo, Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jičíněves se dále topí v krizi a na domácím hřišti prohrává se Starou Pakou 0:3

40. M. Luňák , 43. D. Rolf , 47. J. Bíl
0

O výsledku zápasu rozhodl konec druhého poločasu, kdy hosté vstřelili dvě branky. ,,Domácím by nepomohla ani popelnice v brance hostů (uvedl trenér domácích Muška Libor).´´

Vyrovnaný první poločas rozhodly dvě branky ke konci poločasu.

Jasným úkolem před zápasem bylo pro domácí bodovat v tomto důležitém utkání, protože byli na dně tabulky s nulovým počtem bodů. Trenér domácích Muška Libor, který byl naším expertem pro toto kolo, tipoval vítězství svých borců. Co mu také jiného zbývalo, když se jeho mužstvo tak moc nedaří. Začátek zápasu byl vyrovnaný a šance se střídaly na obou stranách. Tři obrovské šance měli domácí, kteří šli sami na bránu hostí, ale ani jednou neproměnili. Chybou bylo, že se snažili brankáře Zlatníka přehazovat, což jim ani jednou nevyšlo. Ani hosté v útočných snahách nezaostávali, když je ale v mnoha případech vychytal domácí brankář Szkibik. První gól zápasu přišel v 40. minutě, když využil nedůslednosti domácí obrany Luňák Michal - 0:1. Pro domácí bylo ještě hůře v 43. minutě, když se po rohovém kopu prosadil Dominik Rolf, jenž křížnou střelou k tyči zvýšil - 0:2.

Začátek druhé půle zaznamenal třetí branku v síti domácích a o zápase bylo rozhodnuto.

Do druhé půle přišli domácí se snahou o vyrovnání zápasu. Jak ale uvedl trenér domácích Muška:,, ještě než jsem si stihl sednout na lavičku, tak už to bylo 0:3. Přitom jsme si v kabině říkali, že se budeme snažit snížit a popřípadě vyrovnat.´´ Měl pravdu ,protože ve 47. minutě se po brovské chybě domácího brankáře prosadil Bíl a zvýšil na 0:3. O zápase bylo již rozhodnuto ,protože domácí neměli síly zápas zvrátit a pokusit se o nějaké body do tabulky OP. Dalším ohlasem domácího trenéra bylo toto:,,kdyby hosté v druhé půli postavili do brány popelnici, tak bychom stejně branku nevstřelili´´. Konec zápasu byl již z obou stran bez šancí a hosté si v poklidném tempu dokráčeli k důležitým třem bodům. Domácí pokračují ve výsledkové mizeríí a optimismem je nenaplňuje ani další los OP (venku Chomutice, doma Nová Paka). Nechme se tedy překvapit, jestli náhodou nebude Jičíněves bodovat ve svých dalších zápasech.

TJ Sokol Jičíněves
Muška Libor (trenér Jičíněvse): Opět špatný výkon, když neproměníme ani největší šance, když jsme třikrát šli sami na bránu. Zasloužené vítězství hostů, kteří o vítězství rozhodli v závěru prvního poločasu a v počátku poločasu druhého.

TJ Sokol Stará Paka
Hoška Ladislav (trenér Staré Paky):

J. Szkibik [-] - J. Vlasatý [-] , P. Komárek [-] (56. M. Jantač [-] ) , F. Vaníček [-] (76. R. Pospíšil [-] ) , M. Doleček [-] (46. K. Míšek [-] ) - P. Splítek [-] , V. Mlejnek [-] , P. Muška [-] , J. Poláček [-] - J. Suchánek [-] (75. J. Šebek [-] ) , M. Mendl [-]

J. Zlatník [-] - J. Jerie [-] , D. Pakosta [-] - O. Mercl [-] , L. Šajner [-] (60. J. Fejfar [-] ) , J. Blažek [-] , J. Bíl [-] (64. B. Musil [-] ) , V. Pospíšil [-] , D. Rolf [-] - V. Kazda [-] (60. A. Pánek [-] ) , M. Luňák [-]

Hráči zápasu: J. Zlatník , M. Luňák .
Místo: Jičíněves. Počet diváků: 53. Rozhodčí: Haken Tomáš - Novotný Petr, Dušek Ota (N).