Redaktor: Jaroslav Řeháček

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 22.kolo Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

22.05.2017 06:29 Jaroslav Řeháček 0

Je před námi další sestava kola, tentokráte se jedná o 22. kolo okresního přeboru a v sestavě je několik známých jmen, ale favoritem je legenda týmu Lázně Bělohrad B Radek Suchánek, který vstřelil 4 branky v zápase s Libání a nominoval svou osobu do sestavy kola.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 22.kolo Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

19.05.2017 06:54 Jaroslav Řeháček 0

Expertem pro další kolo okresního přeboru se stává trenér Kopidlna Miloslav Havelka, který nám ochotně poskytl tipy pro 22. kolo.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 21.kolo Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

14.05.2017 20:32 Jaroslav Řeháček 0

Je před námi další sestava kola, tentokráte se jedná o 21. kolo okresního přeboru a v sestavě je několik známých jmen, ale také několik nováčků (například Král ze Železnice), kteří ve svých zápasech podali výborný výkon a nominovali svou osobu do sestavy kola.

Reportáž

Lázně Bělohrad B si nakonec po tuhém boji odváží všechny tři body.


V sobotním dusném podvečeru zavítalo bělohradské mužstvo do Lužan. Po dvou prohraných víkendech bylo dnešním úkolem pro ně naplno bodovat, aby neztratili kontakt z vedoucí Železnicí. Třetina jejich sestavy byla zatížena nějakým zraněním. Domácí hráči vyběhli na trávník v modrých dresech, hosté si přivezli černobílé barvy.


Reportáž

Stará Paka překvapivě porazila L. Bělohrad B.


V nedělním podvečeru zajíždělo bělohradské mužstvo do Staré Paky, k velmi nepříjemnému soupeři, který je vždy na domácím hřišti o dost lepší, než na trávnících soupeřů. Bělohradská sestava se oproti minulému týdnu, zcela podle očekávání, hodně lišila, kdo tentokrát přijel, tak hrál a trenér tak neměl žádnou možnost namíchat takový sestavový koktejl, jaký by si určitě přál.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 21.kolo Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

10.05.2017 21:28 Jaroslav Řeháček 0

Na řadě je již 21. kolo okresního přeboru a našim tipexpertem je trenér Chomutic Miroslav Kloutvor, který nám ochotně všechny zápasy natipoval.

Reportáž

Ve šlágru kola se urodil remízový stav.


V nedělním podvečeru se v magnetu jara na peckovském hřišti střetly první dva týmy okresní tabulky. V soubojích těchto soupeřů je vždy k vidění kvalitní technický fotbal a nejinak tomu bylo i dnes.


Reportáž

Kopidlno porazilo soupeře z Lužany o tři branky.


Kopidlno na domácím hřišti přivítalo soupeře z Lužan a favoritem zápasu byl jednoznačně domácí tým, který se může chlubit dobrou formou v posledních zápasech. Naopak na druhé straně Lužany nehrají zase špatně v posledních zápasech, ale dle jejich vyjádření je pro ně výrazným problémem vstřelit branku.


Reportáž

Hořice B přejely soupeře ze Staré Paky rozdílem třídy.


Utkání se již od prvních minut vyvíjelo jednoznačně ve prospěch domácímu týmu. Oproti jiným zápasům se nám dařilo střelecky, a tak byly k vidění i pěkné branky. Zejména první poločas byl jasně v hořické režii, po výměně stran už se víceméně dohrávalo a hostům se podařilo vstřelit alespoň čestnou branku.


Reportáž

Žlunice porazily Milíčeves po pokutových kopech.


Žlunice přivítali na svém hřišti soupeře z nedaleké Milíčevse, takže se jednalo o malé derby. Dal se očekávat vyrovnaný zápas, což průběh zápasu také potvrdil.


Reportáž

Zápas byl za stavu 0:0 ukončen (zdravotní indispozice hráče)


Hlas trenéra Chomutic k nedohranému zápasu: ,,Před zápasem byl jasným favoritem hostující celek z Němyčevse! Ten taky od začátku utkání měl herní převahu, ale Naši hráči svou bojovností dotáhli poločas do bezbrankového stavu 0:0! V kabině jsme si řekli, že se pokusíme nějaký ten bodík udělat a vlastně nečekaně dovézt zápas do úspěšného konce! Hned na začátku druhého poločasu jsme přišli o našeho stopera, který bohužel po druhé žluté kartě musel předčasně do sprch! To se ještě více zvýšil tlak našeho soupeře, který ale měl špatnou koncovku! Paradoxně domácí z brejku měli největší šanci, kterou ale zneškodnil hostující brankář! A pak se to stalo, v 72 minutě na hřišti zkolaboval hostující hráč Lukáš Jezbera a jenom díky bleskovému zásahu na hřišti se ho podařilo oživit!! Celý stadion ztichnul a netrpělivě čekal na příjezd záchranné služby! Po této šokující události se nikomu z hráčů nechtělo už dohrát zápas! Smekám "klobouk" před panem rozhodčím Szamkem který celou tuto situaci vyřešil na výbornou! Nic jiného si nepřejeme než aby se hráč Lukáš Jezbera co nejdříve uzdravil.´´


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 20.kolo Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

07.05.2017 23:15 Jaroslav Řeháček 0

Je před námi další sestava kola, tentokráte se jedná o 20. kolo okresního přeboru a v sestavě je několik známých jmen, ale také několik nováčků, kteří ve svých zápasech podali výborný výkon a nominovali svou osobu do sestavy kola.

Rozhovor

Petr je celý život věrný Podskalanu Podhradí!!!

Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor
Královéhradecký Jičín 07.05.2017 23:15 Jaroslav Řeháček 0

Na prvním místě se umístil Petr Pištěk z Kopidlna, který vstřelil přispěl svým výkonem k výhře na domácím hřišti nad Libání v poměru 1:0. Něco málo před samotným rozhovorem o Petrovi: záložník, datum nar. 18.12. 1984, povolání: učitel

 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 20.kolo Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , 2016-2017

04.05.2017 09:10 Jaroslav Řeháček 0

Je před námi další kolo okresního přeboru, tentokráte se jedná již o 20. kolo a necháme se překvapit, jak nám vše natipuje hráč a předseda oddílu TJ Sokol Libáň.

Celkový počet článků: 525