5.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída sk. A, 2015-2016

--

0

Syrovátka se vyšvihla na vedoucí pozici.

Dvoubrankový náskok domácích

Domácí fotbalisté přivítali na svém hřišti rezervu Roudnice. K vidění bylo vyrovnané utkání, kde měla příležitosti ke vstřelení branky obě mužstva. V 17. minutě poslal domácí do vedení Pavel Musil. Druhý přesný zásah přidal těsně před koncem prvního poločasu Martin Hruška.

Definitivní gólovou pojistku zařídil v závěru Pleskot

Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil a domácí přidali v závěru třetí uklidňující branku, když se v 86. minutě prosadil Daniel Pleskot. Syrovátka se tak díky výhře 3:0 vyhřívá na první příčce tabulky.

TJ Slavoj Syrovátka
D. Šimek [-] - L. Hruban [-] (29. P. Slonek [-] ) , M. Fikr [-] , Z. Jarkovský [-] , J. Pleskot [-] (76. L. Kober [-] ) - J. Polák [-] , D. Chrudimský [-] (58. M. Žalský [-] ) , P. Musil [-] (78. M. Hanžl [-] ) , L. Tužil [-] , M. Hruška [-] - D. Pleskot [-] (88. J. Kuric [-] )

TJ Sokol Roudnice B
M. Žák [-] - M. Koudelka [-] (57. J. Gráf [-] ) , J. Melichar [-] , D. Koutník [-] , P. Švadlenka [-] (58. J. Šanda [-] ) , J. Novotný [-] (52. J. Vanc [-] ) , J. Mičiak [-] (46. T. Chrudimský [-] ) , A. Svatoň [-] , K. Matoušek [-] , D. Mrštík [-] (29. J. Klempíř [-] ) , Z. Kučera [-]

ŽK: 10. L. Hruban , 55. M. Fikr - 18. J. Novotný , 18. M. Žák , 19. D. Koutník .
Místo: Syrovátka. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Vlachý Michal - HANOUSEK Marek (N), KLAPKA Milan (N).