1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

0

Duel dvou rezerv vyzněl nakonec jednoznačně pro hradeckou Slavii.

Fakta – branky: Mukařovský Jan 5, Hajcman, Dostál – Kincl, ŽK 1:0, ČK 0:1 (32. Kosyak), PK 0:0, poločas 3:0, diváci: 50, rozhodčí Krejska. Sestavy – Slavia Hradec B: Ende – Klicnar, Šimůnek (64. Záruba), Veselý, Bartoš – Horák, Kašpar (64. Špaček), Erber, Hajcman (70. Valenta) – Mukařovský, Dostál. Třebeš B: Vocl – Kincl, Michlík (46. Rychtár), Štěrba (55. Ridl), Jankvský – Kosyak, Neugebauer (46. Pitra), Cílek, Obst – Rederer, Vacek.

Brzké vyloučení

Domácí vedli 1:0 a poté přišlo vyloučení hostujícího hráče, které pak ovlivnilo další průběh střetnutí. Do konce prvního dějství pak dokázali "sešívaní" skóre o dvě branky navýšit a do kabin si tak odnášeli pohodové vedení 3:0.

Početní převaha pomohla k dalšímu zvýšení skóre

Ve druhém poločase už bylo jen otázkou, o kolik branek domácí zvítězí. V dresu hradecké Slavie se dařilo útočnému tandemu Mukařovský - Dostál, přičemž prvně jmenovaný nasázel do sítě zálohy Třebše hned pět branek. Hosté se ve druhém dějství dočkali pouze kosmetické úpravy konečného výsledku.

FC Slavia Hradec Králové B
D. Ende [-] - M. Klicnar [-] , V. Horák [-] , T. Erber [-] , M. Dostál [-] , J. Hajcman [-] (72. J. Valenta [-] ) , T. Kašpar [-] (64. K. Záruba [-] ) , D. Bartoš [-] , J. Mukařovský [-] , P. Veselý [-] , V. Šimůnek [-] (64. J. Špaček [-] )

TJ Sokol Třebeš B
K. Vocl [-] - M. Kincl [-] , R. Michlík [-] (46. J. Rychtár [-] ) , R. Štěrba [-] (55. O. Ridl [-] ) , M. Jankovský [-] - Z. Obst [-] , M. Cílek [-] , J. Neugebauer [-] (46. D. Pitra [-] ) , I. Kosyak [-] - J. Rederer [-] , T. Vacek [-] -

ŽK: 33. P. Veselý . ČK: 32. I. Kosyak .
Místo: Slavia HK. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Krejska Roman - KOZA Vladimír, PODHAJSKÝ Patrik.