--

--

Duel Ratboři s Plaňany musely rozhodnout penalty!

17

Zápas plný šancí přinesl střet domácí Ratboři s hostujícími Plaňany. V prvním poločase měl jasnou převahu hostující výběr trenéra Tomáše Freunda, zatímco druhé dějství bylo zcela vyrovnané. Zápas nakonec dospěl až do penalt, ve kterých byl lepší tým Plaňan. Z individuálních výkonů zaujal především nestárnoucí Ladislav Kruliš, který jakožto střídající hráč zařídil penalty a bod pro svůj tým.

Nevyužité šance

Vhled do záasu nám nabídne report hostujícího trenéra Tomáše Freunda.

Už když jsme přijížděli do Ratboře, věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého – zkušený soupeř, šílené vedro a vyprahlé hřiště. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a Ratboři se vůbec nedařilo zachytávat naše útoky. Bohužel jsme ani jeden z nich nevyužili. Místo toho, abychom vedli 4:0, jsme dali jen jeden ušmudlaný gól, a Ratboř z protiútoku ve 44. minutě vyrovnala na 1:1.

Nestárnoucí Kruliš

Ve druhé půli jsme nastoupili jako vyměnění, ale prvních 15 minut nás Ratboř přehrávala. Jejich převahu využil Kruliš a krásným gólem zvýšil pro Ratboř na 2:1. Před Krulišem klobouk dolů – v jeho letech, co předvedl na hřišti, by se od něj mladí kluci měli učit. Od té doby jsme hru převzali a Ratboř přehrávali, bohužel to stačilo jen na jeden gól. Bod navíc nám vychytal Arnold, který na závěr ještě proměnil poslední penaltu.

TJ Sokol Plaňany
Trenér Tomáš Freund: Už když jsme přijížděli do Ratboře, věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého – zkušený soupeř, šílené vedro a vyprahlé hřiště. Do zápasu jsme vstoupili velmi aktivně a Ratboři se vůbec nedařilo zachytávat naše útoky. Bohužel jsme ani jeden z nich nevyužili. Místo toho, abychom vedli 4:0, jsme dali jen jeden ušmudlaný gól, a Ratboř z protiútoku ve 44. minutě vyrovnala na 1:1. Ve druhé půli jsme nastoupili jako vyměnění, ale prvních 15 minut nás Ratboř přehrávala. Jejich převahu využil Kruliš a krásným gólem zvýšil pro Ratboř na 2:1. Před Krulišem klobouk dolů – v jeho letech, co předvedl na hřišti, by se od něj mladí kluci měli učit. Od té doby jsme hru převzali a Ratboř přehrávali, bohužel to stačilo jen na jeden gól. Bod navíc nám vychytal Arnold, který na závěr ještě proměnil poslední penaltu.