--

--

Bořitov nedal domácím šanci a jednoznačně zvítězil

16

Hostující Bořitov po nepovedeném úvodu sezóny přijel na Lipůvku s jasným cílem. Zvítězit za 3 body a to se jim také povedlo. Domácím, až na jednu branku, nedali sebemenší šanci ke skórováni a zaslouženě si odvezli 3 body.

První půle začala lépe pro hostující tým, který byl od začátku zápasu lepší. První rána pro domácí tým přišla v 22. minutě, kdy se vážně zranil brankář Honza Hochman a podzimní část tímto pro něj pravděpodobně skončila. Místo něj šel do brány Adam Ráček, který v tomto utkání předvedl skvělý výkon. Po pár výborných zákrocích přišla těžká desetiminutovka, kde domáci dostali hned 3 góly. Nejdříve se trefil Jiří Vorlický, na kterého navázal dvěma brankami Štépán Alexa. Svoji druhou branku zaznamenal z penaltového puntíku. Ve 42. minutě se po přihrávce Bohatce dostal do úniku domácí Honza Pospíšil a snižoval alespoň na 1:3.

Druhý poločas začali domácí hráči aktivněji a snažili se držet míč. Bohužel pro ně gól dal opět Bořitov se po rychlé kombinační akci v 58. minutě prosadil Vorlický, tentokrát Michal a zvyšoval už na 1:4. V 82. minutě pak ještě bořitovský sniper Jiří Vorlický zvyšoval na konečných 1:5. Hosté tak nedali domácím příliš šancí a tak si po velmi dobrém výkonu připsali první tři body do tabulky. Po obdržené brance si ještě za rozpravy z rozhodčím vysloužil červenou kartu domácí Bohatec a bude tak chybět v následujícím zápase.

TJ Sokol Bořitov
Vojtěch Kubín (brankář): Konečně výhra, tím bych určitě začal. Celý zápas jsme měli hru pod kontrolou, kombinovali jsme a nepousteli soupeře do sebemenších šancí. Sami jsme vstřelili pět branek. Bohužel, jednu jsme inkasovali, ale vítězství je mnohem podstatnější a jsem za něj strašně rád. Konečně jsme hráli zapas v klidu a tvořili si spoustu šancí. Dle názoru diváků a pocitu ze hřiště jsme si odnesli zaslouženou výhru.