Jan Šebek
2026-2027
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2026-2027 | FK Černá Hora |
| 2024-2025 | ASK Lipůvka |
| 2022-2023 | FK Černá Hora |
| 2021-2022 | Brumovice |
| 2021-2022 | FK Černá Hora |
| 2020-2021 | Brumovice |
| 2019-2020 | FK Černá Hora |
| 2019-2020 | Brumovice |
| 2018-2019 | FK Černá Hora |
| 2016-2017 | SK Šlapanice |
| 2014-2015 | FK Černá Hora |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 900 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:00 | Černá Hora - Skalice | 3:3 (3:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 23.08. 17:00 | Cetkovice - Černá Hora | 3:4 (2:2) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 30.08. 16:30 | Černá Hora - Rudice | 1:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 06.09. 16:30 | Olešnice - Černá Hora | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.09. 16:00 | Černá Hora - Svitávka | 1:1 (1:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:00 | Drnovice - Černá Hora | 2:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 27.09. 16:00 | Černá Hora - Lipůvka | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 03.10. 15:30 | Ráječko B - Černá Hora | 5:0 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 11.10. 15:30 | Černá Hora - Lipovec | 0:1 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 17.10. 15:00 | Kras - Černá Hora | 1:2 (1:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 25 | 2183 (ø 87,32) | 2 (ø 0,08) | 5 (ø 0,20) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 26 | 2250 (ø 86,53) | 2 (ø 0,07) | 5 (ø 0,19) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 21 | 1810 (ø 86,19) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 21 | 1576 (ø 75,04) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. C | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor | 12 | 718 (ø 59,83) | 2 (ø 0,16) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 6 | 540 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B | 7 | 630 (ø 90,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 13 | 961 (ø 73,92) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 19 | 1515 (ø 79,73) | 2 (ø 0,10) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 21 | 1161 (ø 55,28) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,09) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 9 | 731 (ø 81,22) | 5 (ø 0,55) | 1 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 19 | 1078 (ø 56,73) | 2 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 2 | 22 (ø 11,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A | 12 | 882 (ø 73,50) | 4 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 19 | 1078 (ø 56,73) | 2 (ø 0,10) | 1 (ø 0,05) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. A | 4 | 257 (ø 64,25) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




