8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2024-2025

--

--

Předín přivezl výhru s nulou z Valče

21

Fotbalisté Předína dokázali zvítězit na půdě Valče 2:0 a přeskočili tak svého soupeře v tabulce a připsali si druhou výhru v sezóně

V první půli branka nepadla

V dalším zápase přivítali domácí hosty z Předína a chtěli navázat na předešlé dvě výhry a

potvrdit zlepšené výkony a výsledky.         První poločas se hra přelévala mezi vápny bez velkých šancí. Hosté byli aktivnější a domácí snahu brzdily nepřesnosti. Nezáživný průběh tak dospěl k poločasové remíze.

Hosté rozhodli o své výhře ve druhé půli

V druhém poločase už přece jen přišly šance a byly na straně hostí, kteří začali domácí přehrávat. První branky se dočkali v 53. minutě, kdy se prosadil Petrů 0:1! Domácím se vůbec nedařilo a hosté je přehrávali. Domácí naděje držel brankář Macek, ale v 67.minutě nestačil na dorážku úplně volného Petrů a ten svým druhým gólem dal hostům klid -0:2! Špatný výkon domácích nejlépe dokumentovalo, že první šance přišla až v 89. minutě, ale brankář zachránil a když v nastavení vykopli hosté míč směřující do opuštěné branky tak mohli slavit výhru.  Domácí fanoušci tentokrát odcházeli zklamáni hrou i výsledkem! Fotbalisté Předína tak poprvé v této sezóně okusili Jak chutná vítězství na půdě soupeře a touto výhrou se posunuli ke klidnějšímu středu tabulky.

SK Valeč
Macek Pavel, trenér: Dnešní utkání se soupeřem z Předína se nám ale vůbec nepovedlo a hosté zaslouženě v tomto zápase zvítězili. Chyběl nám hlavně důraz, větší rychlost, přesnost v rozehrávce a jen snaha bohužel nestačila.

Předín
Vídeňský Vojtěch, hráč: Čekalo nás poměrně těžké utkání, nejen díky pauze z minulého kola, ale také proto, že jsme ještě nikdy před tím na hřišti Valče nebodovali. Zápas jsme odmakali, ikdyž to mnohdy asi nebyl úplně nejhezčí fotbal. Soupeře jsme moc k ničemu nepustili a sami si vytvářeli slibné šance, ale chyběla koncovka. Až v druhé půli jsme prolomili prokletí domácí branky. Vítězství nás poměrně dost bolelo, ale o to je to lepší pocit.