8.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2024-2025

--

Výčapy doma vyzrály na Třebelovice

31. M. Máca (vl.) , 59. R. Zmeškal , 63. J. Kopeček , 77. D. Zmeškal - 33. R. Jurka , 80. R. Jurka
21

Fotbalisté Výčapů dokázali proti soupeři z Třebelovic zvítězit na vlastním hřišti 4:2 hlavně zásluhou zlepšené druhé půle

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Fotbalisté Výčapů přivítali opět na vlastním hřišti po dvoutýdenním odpočinku zaviněný přívalovými dešti celek z Třebelovic. Favoritem zápasu byl domácí celek, který chtěl odčinit domácí ztrátu s lLpníkem. Začátek zápasu ovšem pro domácí tým nebyl snadno záležitostí a hosté byli rovnocenným soupeřem. Bohužel však pro ně Ve 31 minutě po vlastní brance šli do vedení domácí -1:0. Jejich radost však trvala pouhé dvě minuty, když se ve 33. minutě postaral o vyrovnání Radim Jurka -1:1. Do konce poločasu se již skóre neměnilo a tak zápas zůstal zcela otevřený.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Vstup do druhého poločasu však vyšel domácí náramně. V 59. minutě vrátil domácí dovedení Richard Zmeškal - 2:1. Na další vedoucí branku domácích přišla opět rychlá odpověď, ale tentokrát to bylo opět potrefie domácího Jana Kopečka, který tak získal svému týmu dvougólové vedení 3:1. Domácí se dostal do pohody a v 77. minutě David Zmeškal prakticky rozhodl o osudu utkání -4:1. Hosté sice v 80. minutě snížili zásluhou druhé branky v zápase Radima Jurky na 4:2, ale závěrečné dramase nekonalo a tak body zůstaly na domácím hřišti.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Vyrovnané utkání, kde jsme byli domácím konkurence schopni. Bohužel opět stále stejná písnička. Individuální chyby a fyzický fond nás stáli body. Po hodině hry jsme odešli a domácí zaslouženě otočili stav utkání připsali si tři body. Doufáme že v příštím kole se nám podaří zabodovat. Na svém hřišti totiž přivítáme Mohelno a i když nás nečeká vůbec lehký soupeř doufáme v naše vítězství.