6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2024-2025

--

--

Vedoucí Hrotovice bez problémů porazili poslední Hartvíkovice

23

Fotbalisté Hrotovic dokázali i v pátém zápase nového ročníku zvítězit a upevnili si po výhře nad Hartvíkovicemi vedoucí pozici na rozdíl pěti bodů od druhých Výčapů

Domácí rozhodli již v první půli

Utkání 6. kola 8. ligy mužů mezi prvním a posledním celkem nezačal úplně pohlednou fotbalovou podívanou. Oba týmy hrály ze začátku opatrně, kvůli horkému počasí šetřily síly a nepouštěly se do velkých akcí. V 15. minutě se ale poprvé trefil domácí Tomáš Ondráček a odstartoval tak hrotovickou radost. Během první poloviny se ještě několikrát prosadila posila domácích Juraj Záturecký, který prvně za faul v pokutovém území zařídil penaltu  Honzovi Votavovi, a poté sám ještě 2x před přestávkou zvýšil vedení domácích na 4:0. Domácí celek tak měl našlápnuto jednoznačně k další výhře a na začátku sezóny se potýkají se skvělou formou i výbornou střeleckou potenci.

Domácí přidali ještě jednu branku

Ve druhém poločase se hra už trochu zklidnila. Hrotovičtí si drželi velký náskok a i přes snahu hostů nepropustili míč za záda brankáře Tomáše Hadraby. Naopak sami ještě podnikali útoky do území hostů a při jednom z nich si míč opět našel Juraj Záturecký a  v 52. minutě potvrdil vítězství domácích 5:0. Hrotovice tak zaznamenaly v pátém zápase sezóny pátou výhru a nyní mají na druhé Výčapy již náskoku pěti bodů.

Sokol Hrotovice
Ohlas trenérů: Dnes jsme udrželi nulu a navíc jsme dali krásné branky. Trochu jsme ale šetřili kroky a zbytečně nakopávali dlouhé balony a ty poté ztráceli. Začátek sezóny se nám tak skvěle povedl a na tyto dobré výkony bychom chtěli navázat v dalších kolech, což určitě bude i ten nadcházející v Třebelovicích.

T. Hadraba [-] - T. Ondráček [-] (52. M. Veškrna [-] ) , M. Mlejnek [-] (73. L. Mlejnek [-] ) , J. Kučera [-] , J. Votava [-] , J. Záturecký [-] (82. L. Nevtípil [-] ) , A. Pelán [-] , J. Hadraba [-] , L. Škoda [-] , F. Pekárek [-] , M. Svoboda [-]

TJ Hartvíkovice
V. Ležák [-] (46. P. Chalupa [-] ) - D. Outulný [-] , D. Horký [-] (78. J. Sýkora [-] ) , D. Kopuletý [-] , O. Horký [-] , M. Outulný [-] , P. Vlk [-] , K. Sýkora [-] , R. Sýkora [-] (30. M. Kafka [-] ) , M. Kopuletý [-] , V. Nováček [-]

ŽK: 53. J. Záturecký - 67. M. Outulný .
Počet diváků: 103. Rozhodčí: SEDLÁK Pavel - BUCHTELA Petr (N), ŘEZANINA Tomáš (N).