6.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2024-2025

--

Nové Syrovice doma proti Třebelovicím nezaváhaly

37. R. Janoušek , 40. T. Lang (p.) , 59. J. Vlček , 90. M. Dubský - 7. M. Máca , 13. M. Liška
21

Fotbalisté nový syrovic dokázali v domácím zápase zvítězit nad Třebelovicemi, které okupují spodní příčky tabulky

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Do sobotního derby, které se hrálo za velmi teplého počasí vstoupili domácí hráči trochu křečovitě. První půlka pro ně nezačala vůbec dobře, když v 7. minutě inkasovali po pěkné střele Máci, který ze čtyřiceti metrů přehodil golmana. Aby to nebylo málo ve 13. minutě golman Novák vyběhl z vápna aby odkopl balon ale trefil prvního útočníka a balon se odrazil do brány- 0:2. Domácí nic nezabalili a pomale vytvářeli několik příležitostí. První příležitost měl Tomáš Lang v 30. minutě , ale neproměnil pokutový kop. v 37. minutě to vzal na sebe Robin Janoušek a s pomocí spoluhráčů obranu rozebrali a uklidil do prázdné brány -1:2. Ve 40. minutě Tomáš Lang vyrovnává na 2:2 z penalty a zápas tak do druhého poločasu mohl začít odznovu.

Domácí rozhodli ve druhé půli

Do druhé půle šli domácí s větrem v zádech a měli více ze hry, ale gól to přineslo až v 59. minutě, kdy po pěkné akci Vlček uklidil balón do brány -3:2 Hosté poslali zkušeného Mácu na stopera, který se pokoušel několika nákopama vytvářet pro tým nějaké šance. S tím si ale domácí hráči poradili a v 90. minutě si pojistili zaslouženou výhru na 4:2 a zaznamenali tak třetí výhru v sezóně.

SK Nové Syrovice
Kratochvíl Jiří, trenér: Zápas měl několik situací, které byli rozporuhodné ale jsme rádi že jsme to zvládli. Škoda kluků z dorostu že nám nemohli dnes více pomoci do hry skrz utkání v čáslavicích. Rádi bychom potvrdili postavení v tabulce i výsledkově na hřišti Blatnice. Je ale jasné že nás nečeká žádné lehké utkání, poněvadž se Blatnici v nové sezóně poměrně daří.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Zasloužené vítězství domácích, kteří měli větší hlad po třech bodech. Nicméně za zmínku stojí výkon rozhodčího a jak se obě strany a všichni přítomí fanoušci shodli - jedna velká ostuda okresu! Pokud chceme fotbal alespoň někam posunout a má být respekt k rozhodčím, musí být ten respekt oboustranný.

P. Novák [-] - J. Dubský [-] (87. M. Dubský [-] ) , O. Sosnar [-] , T. Lang [-] , J. Houserek [-] , J. Procházka [-] , M. Procházka [-] , R. Janoušek [-] , O. Dubský [-] , M. Sosnar [-] (46. J. Vlček [-] ) , P. Ferdan [-] (82. J. Chrásta [-] )

M. Nesiba [-] - T. Brychta [-] , M. Kabelka [-] , R. Jurka [-] , O. Kemsa [-] , M. Máca [-] , L. Janda [-] (69. K. Veselý [-] ) , M. Karásek [-] (46. K. Skoumal [-] ) , J. Sedláček [-] , M. Liška [-] , D. Smetana [-]

ŽK: 4. J. Dubský , 65. M. Procházka - 90. M. Máca .
Počet diváků: 86. Rozhodčí: KŘÍŽ Martin - NEJERÁL Leoš (N), JURKA Jan (N).