--

--

Béčko Stráže si doma poradilo s Halámky

13

Hosté z Halámek předvedli asi svůj nejhorší výkon v sezoně a po zásluze prohráli. Ke cti jim snad slouží to, že představili opět hned čtyři mladíčky, kteří se mají hodně co učit.

Domácí po poločase spokojenější

Hosté vůbec nezachytili úvod utkání a po hrubých chybách dostali velmi laciné branky a už ve 12. minutě prohrávali 2:0. Hodně se červenala obrana i s náhradním gólmanem Homolkou. V 15. minutě sice po rohovém kopu Jirky Herzoga vykřesal jiskérku naděje krásnou hlavičkou Michal Slavík a snížil na 1:2 z pohledu hostů, ale to bylo vše. Za dalších skoro deset minut Stráž znovu odskočila na rozdíl dvou branek a bylo hotovo.

Ve druhé půli už se diváci branek nedočkali

Domácí si zápas pohlídali a mohli skóre několikrát navýšit, když hostující obrana byla hodně prostupná. Na druhé straně se neprosadil mladíček Adam Strejček, který běžel sám na brankáře, ale netrefil odkrytou část branky. Chybí zkušenosti, které snad i ostatní mladíčci v dresu hostí budou dál postupně sbírat. Podobně se neprosadil již zkušený Novák po dobrém pasu Slavíka a to bylo ze strany hostů vše.

Autor: Jiří Samec

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (vedoucí mužstva): Podali jsme velmi špatný výkon a dostali laciné branky hned v úvodu, což nás hodně nahlodalo. Ani po obrátce se nám nedařilo, spokojeni být vůbec nemůžeme a může nás akorát chlácholit opět účast čtyř mladíčků, kteří ovšem musí sníst ještě hodně masa a knedlíků. Časem by se to mohlo zúročit po nabrání zkušeností.