6.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2024-2025

40. J. Novotný , 67. D. Knap - 73. D. Mach
7

Ohlasy zaslal  Zdeněk Šebák

FC Morkovice
Miroslav Bednařík, trenér Morkovic: „Pro vývoj zápasu vyrovnaných soupeřů bylo důležité, kdo se jako první gólově prosadí jako první. A byl to Kuba Novotný, který ve 40. minutě zajistil po standardní situaci naše poločasové vedení. Po hodině hry jsme měli výbornou desetiminutovku, ale brankář soupeře čaroval! Nestačil pouze na zakončení Dominika Knapa a rázem jsme vedli již 2:0. Hosté nám znepříjemňovali hru svoz rychlostí a důrazem. V 73. minutě snížil na 2:1 a díky tomu byl zápas dramatický až do konce. Před utkáním jsem na hráče apeloval, chtějí-li si užít radost z vítězství, musejí k fotbalovosti přidat tvrdou dřinu. A to se stalo. Vítězství je zasloužené a opravdu vydřené.“

FC Slušovice
Michal Klimt, vedoucí týmu a předseda Slušovic: „Na krajské poměry na katastrofálním hřišti jsme podali podprůměrným výkon, když jsme se nevyrovnali se soupeřovou důslednou obrannou hrou. Zápas se nám vůbec nepovedl, neměli jsme odražené míče a byli jsme nedůrazní v koncovce. Zejména v prvním poločase jsme sice byli lepší na míči, bohužel bez výsledného efektu.“

D. Jarka [-] - J. Novotný [-] , O. Košárek [-] , F. Juřena [-] , Z. Karlík [-] - R. Hráček [-] (80. L. Řiháček [-] ) , J. Kapounek [-] , R. Šupčík [-] , P. Holoubek [-] - D. Knap [-] (92. M. Janál [-] ) , M. Oplt [-]

R. Důbrava [-] - R. Tkadlec [-] (75. A. Smilek [-] ) , M. Malenovský [-] (61. T. Staněk [-] ) , Š. Chovanec [-] (61. I. Lošťák [-] ) , M. Michalík [-] , D. Mach [-] , V. Trunkát [-] , P. Kvasnica [-] , L. Klečka [-] , F. Hargaš [-] (69. A. Antolák [-] ) , V. Chovanec [-]

ŽK: 34. J. Kapounek , 90. M. Oplt .
Počet diváků: 119. Rozhodčí: Hanák Petr - BRABEC Michael, SUCHARSKI Daniel.