6.kolo, Zlínský | Krajský přebor , 2024-2025

Spartak Hluk - FC Brumov

7

Ohlasy zaslal  Zdeněk Šebák

Spartak Hluk
Václav Uhlíř, trenér Sp. Hluk:: „Vítězství Brumova je překvapivé, ale i zasloužené. Soupeř předvedl týmový výkon s maximální obětavostí a dokonale využil naši neschopnost v koncovce. V prvním poločase jsme šli do vedení 1:0, když Sopůškovu přihrávku s přehledem zakončil Martiš. Další šance na pojištění vedení jsme, ale neproměnili. Ve druhém poločase nás za to Brumov potrestal dvěma góly a výsledek otočil. Závěrečný tlak už vyrovnání nepřinesl, neproměnili jsme další šance včetně pokutového kopu.“

FC Brumov
Pavel Prešnajder, trenér Brumova:: „Původně jsem se chtěl vyjádřit pouze k utkání, ale po shlédnutí komentáře na stránkách Hluku uvedu vše na pravou míru! Už před začátkem sezóny jsme požádali vedení Hluku o odložení utkání z důvodu svatby našeho kapitána. Zkoušeli jsme pátek před svatbou, jakoukoliv středu, odehrání utkání po podzimní části, nic nebylo vyslyšeno. Já osobně jsem volal domácímu trenérovi se stejným výsledkem. Hrát se bude v původním termínu. Jsem rád, že v Hluku mají internet a tudíž jak píšou, si to porovnali. Pokud vám chybí 8 hráčů a z toho 4 ze základní sestavy, je to dle Hlučanů nepatrné oslabení. Neznám mužstvo v kraji, které má tak široký kádr, aby je to neovlivnilo. I my jsme museli pozměnit taktiku a prezentovat se jinak, než chceme. Hráli jsme z bloku a čekali na brejky a standardky. Podali jsme výborný, kolektivní výkon podpořený výtečným výkonem brankáře Kubína, který zneškodnil v 90. minutě přísný pokutový kop. Možná, že po utkání by již domácí s odložením souhlasili. Přeju novomanželům hodně lásky a spokojenosti a doufám, že novomanželka bude našeho kapitána nadále podporovat.“

R. Pěgřím [-] - M. Lipoti [-] , T. Chodura [-] , A. Zelinka [-] , T. Martiš [-] , Š. Bartošek [-] , R. Sopůšek [-] , R. Straňák [-] , T. Šimoník [-] (66. D. Matejka [-] ) , V. Škorec [-] , D. Uhlíř [-]

FC Brumov
M. Kubín [-] - P. Opravil [-] , M. Chovanec [-] (89. A. Dorňák [-] ) , J. Fojtík [-] , V. Běhunčík [-] , M. Kubiš [-] , D. Juřica [-] , M. Macháč [-] , M. Struhař [-] , T. Grygar [-] , J. Fojtík [-] (70. O. Ščuglík [-] )

ŽK: 22. T. Šimoník , 62. V. Škorec , 84. T. Martiš - 37. T. Grygar .
Počet diváků: 140. Rozhodčí: AMBROZ Zdeněk - MIKULÁŠEK Adam, KOTAČKA Rostislav.