8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Kouty nezvládly druhý poločas

29

Hosté vedli o dvě branky, ale hned po přestávce o vedení přišli. Ani jeden z týmů pak nedokázal strhnout výhru na svoji stranu.

Hosté po půli vedli

Po vynucené víkendové pauze přivítaly Budějovice mužstvo Koutů. Úvod utkání se odehrával spíše ve středu hřiště. Až po první desetiminutovce se začaly rodit náznaky šancí domácích Budějovic. První větší příležitost po úniku Starka ve 14. minutě měl Neubauer, ale z dobré střelecké pozice zamířil těsně vedle brány. Na počátku druhé desetiminutovky zůstala po evidentním šlapáku na Čecha píšťalka rozhodčího nepochopitelně němá. Kouty zahrozily poprvé ve 23. minutě, hlavička z dobré pozice bránu ještě minula, ale ve 27. minutě míč po rohovém kopu na přední tyč propadl k Vítu Navrátilovi, který poslal hosty do vedení – 0:1. Budějovice mohly takřka ihned vyrovnat, ale na centr byl jen o kousek krátký Stark a po chvíli Tržil volil místo střely kličku. Kouty do poločasu vstřelily druhou branku z rohového kopu, tentokrát se trefil Semrád - 0:2.

Domácí po přestávce srovnali

Do druhého poločasu vlétli domácí. Nejprve sklepnul míč v útoku Stark Čechovi a o minutu později sám Stark obral o míč brankáře Růžičku, který pod tlakem neodkopl míč po dlouhém nákopu – 2:2. V 52. minutě mohlo být Koutům ještě hůře, Fedra nacentroval perfektně míč na malé vápno, na ten však o centimetry Čech hlavou nedosáhl. V 73. minutě střídajícího Chalupu bravurně vychytal domácí Rumíšek. V poslední desetiminutovce nastala situace 2 na 1, Čech přihrál Svobodovi, jenže tomu se míč nepodařilo usměrnit mezi tři tyče. Nedělní utkání tak skončilo dělbou bodů.

SK Moravské Budějovice
Libor Stehlík (vedoucí): První poločas patřil důraznějším hostům. V druhém poločase Kouty nezachytily náš vynikající vstup, kde jsme se během jedné minuty vrátili do zápasu. Zasloužená remíza.

TJ Sokol Kouty
Petr Munduch (trenér): Do utkáníé jsme vstoupili dobře a soupeře jsme v prvním poločase přehrávali po všech stránkách. Horší to bylo se vstupem do druhého poločasu, kdy jsme udělali dvě ohromné individuální chyby a soupeř srovnal. Poté bylo utkání otevřené se šancemi na obou stranách, ale nedokázali jsme proměnit šance a strhnout zápas na svoji stranu. Dnes jsme určitě dva body ztratili.

L. Rumíšek [-] - V. Novotný [-] , M. Neubauer [-] (86. K. Svoboda [-] ) , J. Horecký [-] , O. Fedra [-] (90. M. Premar [-] ) , J. Tržil [-] (58. M. Pařízek [-] ) , P. Benda [-] , P. Stark [-] , M. Premar [-] , J. Čech [-] , J. Benda [-]

P. Růžička [-] - J. Hrůza [-] , P. Šipoš [-] (46. F. Neuman [-] ) , S. Čech [-] , M. Semrád [-] , M. Mašek [-] (68. M. Chalupa [-] ) , J. Roušar [-] , M. Parma [-] (68. A. Dočekal [-] ) , J. Havelka [-] , J. Růžička [-] , V. Navrátil [-]

ŽK: 76. O. Kvapil .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: KŮRKA Jaroslav - MASOPUST Václav, SOUČEK Libor.