4.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

Želetava bere tři body

18. T. Simandl , 26. T. Vrbka , 56. V. Čurda , 60. F. Kasáček , 66. T. Simandl , 80. V. Čurda - 8. Z. Brussmann , 28. M. Plaček (p.)
30

Brtnice vzdorovala první poločas. Po přestávce už domácí svého soka přehráli a vyjádřili to i gólově.

Po půli nerozhodně

Domácí do utkání vstoupili lehkovážně a hned v 8. minutě byli potrestáni, když za Partla dostal míč Brussmann - 0:1. V 18. minutě pozvedl prapor domácích kapitán Simandl a bylo srovnáno - 1:1. Za dalších osm minut se po pohledné akci trefil Tomáš Vrbka a domácí vedli - 2:1. Ve 28. minutě fauloval domácí brankář Vyskočila a sudí Myška nařídil pokutový kop, který Plaček dokázal proměnit - 2:2. Do kabin se tak šlo po rozhárané první půli za vyrovnaného stavu.

Domácí po přestávce rozhodli

Po přestávce domácí zintenzivnili svoji hru a zpřesnili kombinaci. Hosté inkasovali hned v 56. minutě, když se trefil Čurda - 3:2. Odpor hostů definitivně zlomil za další čtyři minuty Kasáček - 4:2. Rozhození hosté několik dalších šancí Želetavy se štěstím přežili, ale další dvě branky ještě dostali. Podruhé v zápase se shodně trefili Simandl i Čurda - 6:2.

Sokol Želetava
Aleš Pacas (trenér): V prvním poločase jsme si mysleli, že vše půjde samo. Trápili jsme se, soupeř hrál jednoduše a my jsme neměli pohyb ani chuť podstoupit souboje a vše řešili až moc sobecky. V druhé půli jsme odpor hostů zlomili rychlou brankou. Pak jsme už dominovali navýšili jsme skóre a několik dalších šancí zazdili.

TJ Sokol Brtnice
Michal Růžička (vedoucí): Do zápasu jsme vstoupili dobře, vedli jsme, ale další příležitosti jsme ke gólu nedotáhli. Pak jsme polevili, soupeř nás potrestal, ale dokázali jsme vyrovnat. První půli jsme byli vyrovnaným soupeřem. Po přestávce to bylo horší, během pár minut jsme udělali chyby a domácí nás potrestali. Na to už jsme nedokázali zareagovat. Jsem rád za první poločas, na který chceme navázat a z druhého se musíme poučit.

J. Partl [-] - T. Vrbka [-] (46. A. Pacas [-] ) , M. Poledna [-] (66. D. Poledna [-] ) , V. Čurda [-] , T. Simandl [-] (78. F. Šebek [-] ) , M. Homola [-] , D. Kříž [-] (66. M. Čurda [-] ) , J. Pojezný [-] , M. Vrbka [-] , F. Kasáček [-] , D. Hybner [-]

M. Pojer [-] - T. Doležal [-] , Š. Zajíc [-] (60. R. Řehořka [-] ) , M. Plaček [-] , A. Karba [-] , R. Vyskočil [-] (66. M. Vrzáček [-] ) , R. Kružík [-] (75. M. Fila [-] ) , D. Zelený [-] , R. Dvořák [-] , D. Musil [-] (66. O. Pysk [-] ) , Z. Brussmann [-] (60. R. Macků [-] )

ŽK: 83. M. Homola - 17. Z. Brussmann , 84. A. Karba .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: MYŠKA Roman - SVOBODA Vladimír, VOŠMERA Michal.