8.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2024-2025

--

--

Souboj nováčku ovládly Kohoutovice

6

Domácí Tatran na svém hřišti přivítal známého soupeře, Tišnovu se ale poslední zápasy příliš nedaří. Oproti tomu Kohoutovice zažívají parádní nováčkovský vstup do soutěže.

AFK Tišnov
Roman Drga (trenér): Dnes se mi to hodnotí fakt špatně... . První poločas jsme byli více na míči, nicméně do šancí jsme se nedostávali. Za druhý poločas jsme úplně propadli ve všech herních činnostech, soupeř nás jasně přehrál, dominoval v důrazu a nasazení, k tomu špatný stav hřiště znamenalo jasné a zasloužené vítězství Kohoutovic.