Michal Pavliš
2026-2027
| Pozice | Obránce |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2023-2024 | Tatran Kohoutovice |
| 2017-2018 | FK SK Bosonohy |
| 2014-2015 | Tatran Kohoutovice |
Zápasy v sezóně 2026-2027
Jihomoravský | Krajský přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 301 (ø 75,25) | 1 (ø 0,25) | 4 (ø 1,00) | 2 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 08.08. 10:30 | Kohoutovice - Rosice | 0:0 (0:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 15.08. 10:30 | Bosonohy - Kohoutovice | 2:1 (0:1) | 90 | 1 | 1 | 1 | ano | |||
| 29.08. 10:30 | Kohoutovice - Rousínov | 1:3 (0:1) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 10.10. 10:30 | Kohoutovice - Rohatec | 2:1 (1:0) | 31 | 59 | 0 | 1 | 0 | ne |
Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 90 (ø 90,00) | 4 (ø 4,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 10.10. 13:30 | Kohoutovice B - Obřany | 5:2 (2:1) | 90 | 4 | 1 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2026-2027
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 3 | 270 (ø 90,00) | 1 (ø 0,33) | 3 (ø 1,00) | 2 (ø 0,66) | 0 (ø 0,00) |
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 25 | 2191 (ø 87,64) | 9 (ø 0,36) | 18 (ø 0,72) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 25 | 2162 (ø 86,48) | 6 (ø 0,24) | 13 (ø 0,52) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.A třída sk. A | 23 | 1999 (ø 86,91) | 19 (ø 0,82) | 12 (ø 0,52) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 4 | 277 (ø 69,25) | 2 (ø 0,50) | 1 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 24 | 2079 (ø 86,62) | 2 (ø 0,08) | 8 (ø 0,33) | 2 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 24 | 2124 (ø 88,50) | 2 (ø 0,08) | 6 (ø 0,25) | 1 (ø 0,04) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 8 | 702 (ø 87,75) | 2 (ø 0,25) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 3 | 238 (ø 79,33) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 15 | 1335 (ø 89,00) | 0 (ø 0,00) | 5 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | Krajský přebor | 14 | 1227 (ø 87,64) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 3 (ø 3,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 13 | 1159 (ø 89,15) | 9 (ø 0,69) | 10 (ø 0,76) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Krajský přebor | 15 | 772 (ø 51,46) | 1 (ø 0,06) | 1 (ø 0,06) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 3 | 246 (ø 82,00) | 5 (ø 1,66) | 1 (ø 0,33) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor | 2 | 180 (ø 90,00) | 2 (ø 1,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 9 | 766 (ø 85,11) | 4 (ø 0,44) | 4 (ø 0,44) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Jihomoravský | Brno - město | III. třída | 1 | 90 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 10 | 666 (ø 66,60) | 1 (ø 0,10) | 4 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2014-2015
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jihomoravský | 1.B třída sk. B | 5 | 450 (ø 90,00) | 2 (ø 0,40) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




