Litoměřicko bylo doma nemilosrdné a Svádovu nadělilo kanára

11

V sobotu 21.9. odstartoval ve 13:30 na půdě litoměřického "béčka" v Mlékojedech další zápas 7. kola 1.B třídy sk.A. Domácí měli obrovskou motivaci uhrát na vlastním trávníku tři body, protože se čtyřmi body po pěti zápasech a umístěním na spodině tabulky rozhodně nemohli být spokojení. Naproti tomu Svádov se pohyboval kolem poloviny a jeho situace před utkáním tak byla mnohem veselejší. Zápas s Litoměřickem ale hostům mnoho radosti nepřinesl, když se ani jednou nedokázali gólově prosadit a domů odjeli s šesti-gólovým výpraskem.

Svádov téměř bezradný

První poločas byl od začátku jasně v režii domácího celku, když se mu povedlo během 19 minut vsítit čtyři branky. Postupně se trefili Vrzák, Hranička, Faust a Pocner. Hostující Svádov měl pár nákopů za litoměřickou obranu, ale to si dokázali domácí pohlídat. V jednom případě je podržel gólman Škárka. Hosté se gólově prosadit nedokázali a první poločas tak skončil poměrem 4:0 pro Litoměřicko.

Střelecká demolice pokračovala i ve druhé půli

Druhý poločas nabídl stejný obrázek hry jako ten první. Litoměřická rezerva byla suverénní a když se v 56. minutě podruhé prosadil Hranička, bylo rozhodnuto. Svádov měl jednu šanci, tu ale skvělým vyběhnutim zneškodnil domácí gólman a sebral tak hostům naději alespoň na snížení. Svádovským hráčům začaly téct nervy, což se projevilo i v celkovém počtu obdržených žlutých karet, hosté jich nastřádali šest. Poslední branku utkání zaznamenal v 67. minutě domácí Ebert a stanovil tak finální skóre na tenisových 6:0.

FK Litoměřicko B
Petr Stejskal: Byla na nás deka, dosavadní soupeře jsme vesměs přehrávali, ale fotbal se hraje na góly. V kabině jsme si řekli, ze už to musíme prolomit! Kluci makali od první minuty, šli do každého souboje, nic nevypustili, takhle musíme hrát pořád!

Místo: Mlékojedy. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Davignon Jan - PLZÁK Martin, ŽIVNŮSTKA Filip.