Jakub Grunert

2026-2027

FK Travčice

Číslo hráče5
PoziceZáložník
Průměrná známka8.4

Kariéra

2026-2027 FK Travčice
2020-2021 FK Litoměřicko
2019-2020 FK Křešice
2014-2015 FK Litoměřicko

Zápasy v sezóně 2026-2027

Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
720 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
23.08. 17:00 Travčice - Žitenice 6:2 (3:0) 90 0 0 0 ano
30.08. 17:00 Dobříň - Travčice 1:3 (0:1) 90 0 0 0 ano
06.09. 17:00 Travčice - Sulejovice 3:1 (2:0) 90 0 1 0 ano
12.09. 17:00 Milešov - Travčice 1:3 (0:3) 90 0 1 0 ano
20.09. 16:30 Travčice - Vědomice 3:2p. (0:1) 90 0 1 0 ano
26.09. 16:30 Roudnice B - Travčice 2:0 (1:0) 90 0 0 0 ano
04.10. 16:00 Travčice - Libotenice 3:1 (1:1) 90 0 0 0 ano
10.10. 16:00 Bechlín - Travčice 2:3 (2:2) 90 0 0 0 ano

Ústecký | 1.B třída sk. A

Datum Zápas Skóre Odehrano Střídání Góly ŽK ČK Základní sestava Hráč utkání Fotky
89 (ø 89,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
15.08. 13:30 Litoměřicko B - Malšovice 3:4 (1:2) 89 89 0 0 0 ano

Statistiky z předchozích sezón

2026-2027

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 5 450 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 3 (ø 0,60) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 1 89 (ø 89,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2025-2026

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 3 114 (ø 38,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 23 2025 (ø 88,04) 1 (ø 0,04) 11 (ø 0,47) 1 (ø 0,04) 0 (ø 0,00)

2024-2025

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. A 24 2054 (ø 85,58) 0 (ø 0,00) 6 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2023-2024

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 4 279 (ø 69,75) 1 (ø 0,25) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 24 2106 (ø 87,75) 4 (ø 0,16) 5 (ø 0,20) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2022-2023

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 15 1350 (ø 90,00) 2 (ø 0,13) 5 (ø 0,33) 1 (ø 0,06) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2021-2022

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 25 2154 (ø 86,16) 1 (ø 0,04) 13 (ø 0,52) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2020-2021

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | Krajský přebor 8 720 (ø 90,00) 1 (ø 0,12) 3 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2019-2020

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Ústecký | 1.B třída sk. A 16 1440 (ø 90,00) 10 (ø 0,62) 3 (ø 0,18) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2018-2019

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 2 102 (ø 51,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. B 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Krajský přebor 23 2057 (ø 89,43) 8 (ø 0,34) 11 (ø 0,47) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2017-2018

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 13 962 (ø 74,00) 1 (ø 0,07) 5 (ø 0,38) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Krajský přebor 3 270 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 1 (ø 0,33) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2016-2017

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
ČFL A 24 1707 (ø 71,12) 1 (ø 0,04) 9 (ø 0,37) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. B 2 136 (ø 68,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | Krajský přebor 5 404 (ø 80,80) 2 (ø 0,40) 4 (ø 0,80) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2015-2016

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 15 1235 (ø 82,33) 3 (ø 0,20) 7 (ø 0,46) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)
Ústecký | 1.B třída sk. B 1 90 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)

2014-2015

Zobrazit
Soutěž Zápasy Odehrano Pocet golu ŽK ČK Hráč utkání
Divize B 2 180 (ø 90,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00) 0 (ø 0,00)