Chtěla bych Vám pogratulovat k vítězství v anketě o nejlepšího hráče 16.kola. Hlasů jste obdržel opravdu hodně. Musíte mít dobrý vliv na fanoušky, nebo Vás podržel tým?
Děkuji. Abych řekl pravdu, tak hlavní podporu mám v rodině a v týmu.
Do nominace jste se dostal díky hattricku, který jste uštědřil Střekovu. Jaký to je pocit dát v utkání hattrick? Kord, když jeho poslední vstřelená branka znamenala pro Váš tým výhru...
Je to fajn pocit. I když ten poslední gól byl splácaný, tak radost týmu byla neskutečná. Body vezeme domu a to je důležité.
Jaké jste měl celkové pocity ze zápasu proti Střekovu? Do posledních chvil byl vyrovnaný...
Pocit to nebyl dobrý. V první půli byl Střekov jednoznačně lepší. Přežili jsme několik šancí Střekova. Druhá půle byla spíše v naší režii.
I když se nacházíte na 8. místě tabulky, tak Vaše jarní část sezóny začala velmi dobře. Hned jste si odvezli body domů. Určitě doufáte v to, aby to tak pokračovalo...
Na začátek velmi dobré body. Věřím, že dál navážeme na dobré výsledky.
Fotbal je samozřejmě týmová hra. Pomáháte si na hřišti mezi sebou, nebo tam máte i pár jedinců, kteří honí statistky?
Parta v Malšovicích je dobrá a nemyslím si, že někdo kouká na osobní statistiky.
V sestavě jste měl psanou pozici jako záložník. Jsou ještě další pozice, ve kterých Vás můžeme najít?
Nejvíce mi sedí střed zálohy, ale když je potřeba, objevím se i na hrotu.
A jak jste se dostal k fotbalu?
Nejdříve to vypadalo, že budu hrát hokej, ale jedno odpoledne jsem přišel ze školy a řekl tátovi, že chci hrát fotbal. Ten mě odvezl na nejbližší hřiště, které bylo v Dobkovicích. Tak už jsem u toho zůstal.
Věřím, že do fotbalu dáváte všechno, ale máte i další koníčky, kterým se rád věnujete?
Kromě velkého fotbalu hraju ještě futsal za Notu Děčín, a když zbyde trocha času, tak si zajdu na ryby.
Teď o víkendu Vás čeká zápas s Hostovicemi. Myslíte, že to bude těžký zápas?
Jestli budou v plné síle, tak určitě. Hostovice byly vždycky jeden z těch lepších týmu.