5.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. D, 2024-2025

--

--

AC Buk doma přetlačil Slavoj Hrdějovice

21

AC Buk si v domácím zápase poradil se Slavojem Hrdějovice a zvítězil 3:1 po rychlých gólech v druhém poločase.

Rychlý gól Tomšíka zajistil vedení Buku

Domácí AC Buk se dostal do vedení už ve 3. minutě, kdy Filip Tomšík přesně zakončil a poslal svůj tým do vedení 1:0. Hrdějovice se pokoušely reagovat, ale obrana domácích držela pevně a první poločas skončil tímto těsným výsledkem.

Hrdějovice srovnaly, ale Buk rychle odpověděl

Po změně stran se Hrdějovice dočkaly vyrovnání, když ve 47. minutě srovnal skóre Marek Sloup. Radost hostů však netrvala dlouho, protože už o minutu později, ve 48. minutě, vrátil Buk do vedení Miloslav Fara. Definitivní tečku za zápasem udělal v 56. minutě Jiří Kocourek, který pečetil vítězství domácích 3:1.

AC Buk si tak doma připsal cenné tři body.