4.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2024-2025

--

--

Sedlický Sokol si s chutí proti Nebahovům zastřílel

24

Po třech kolech máme v 1.B třídě skupiny B už pouze dva týmy, které zůstávají stoprocentní. Páteční vítězství Hluboké totiž napodobila Sedlice, která deklasovala Nebahovy.

Začátek nepomohl

Zápas na půdě Sedlice odstartovali svojí brankou hosté. Po patnácti minutách hry se totiž Nebahovy dostaly do svého prvního útoku, který ukázkovým lobem zakončil Radek Medřický. Domácí se ovšem rychle inkasované branky nezalekli a jejich postupný tlak vygradoval na konci prvního poločasu. Nejprve se o vyrovnání postaral ve 40. minutě Jiří Čabrádek, který o minutu později vybídl ke skórování Jana Hrubého a Sedlice tak rázem otočila stav utkání ve svůj prospěch. Závěr snů navíc ve 45. minutě dokonal David Houzar, jenž se prosadil po rohovém kopu.

Stav utkání 3:1 nevěstil pro hosty nic dobrého a i po vystřídání byla nadále aktivnější Sedlice. V 73. minutě přidal čtvrtou domácí branku Jan Petráš, který překonal brankáře Medřického z pohotové dorážky. Závěrečné minuty utkání naopak patřili zkušenému Zdeňkovi Mikešovi, který zatížil hostující konto dalšími dvěma zásahy.

Sedlice tak nakonec, i přes první inkasovaný gól, zvítězila vysokým rozdílem a udržela se s rezervou Hluboké na stoprocentní bilanci. Naopak Nebahovy tak odjížděly s porážkou 1:6.

TJ Sokol Sedlice
Miroslav Petráš - vedoucí mužstva: Byli jsme trošku zaskočeni, když se hosté dostali do vedení, ale nakonec zmíněná "pětiminutovka" na konci prvního poločasu dala celkovou podobu výsledku. Dobře do zápau zapadli dorostenci a hosté, i když se snažili, tak na domácí mužstvo, které hraje v pohodě, neměli. Náš nejlepší střelec David Janoušek se tentokrát neprosadil, ale přihrál na tři branky.