5.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2024-2025

--

--

--

--

Vlastní gól a dvě červené karty! V divokém utkání slánské rezervy s Dobrovízí zvítězili hosté

88. H. Král - 4. L. Ryska (vl.) , 14. D. Fábry
7

Střetnutí B-týmu Slaného a nováčka soutěže z Dobrovíze nabídlo zajímavou podívanou. Diváci na stadionu byli svědky dvou červených karet, vlastního gólu a po závěrečném hvizdu radosti Dobrovíze, která si připsala druhou výhru v sezoně.

Úderná čtvrthodina hostů a vlastní gól

Hostující fotbalisté vstoupili do utkání skvěle, jelikož se jim ve 4. minutě podařilo dostat do vedení. Při bránění rohového kopu se nedomluvili obránce Lukáš Ryska s brankářem Petrem Junkem a první jmenovaný si vstřelil nešťastnou vlastní branku.

Po čtvrthodině hry svůj náskok hosté navýšili, když se skrytou střelou na přední tyč prosadil David Fábry.

V následujících minutách drželo balón více na kopačkách domácí mužstvo, šance ale byly k vidění na obou stranách.

Žádný z týmů ale už v úvodní pětačtyřicetiminutovce síť nerozvlnil, a do kabin se tak šlo za stavu 2:0 pro Dobrovíz.

Dvě červené karty a snížení domácích

Druhý poločas příliš šancí nepřinesl a hrálo se zejména od vápna k vápnu.

Důležitý moment nastal v 75. minutě, když hostující brankář Lukáš Obrcián dostal za kritiku směrem k rozhodčímu dvě slepené žluté karty, a tím pádem i kartu červenou. Do branky Dobrovíze si tak stoupl nejvyšší muž v hostujících řadách, a to Tomáš Racocha.

Nový strážce dobrovízské svatyně v 88. minutě kapituloval, když se po rychle rozehrané standardní situaci trefil střídající Hynek Král. Domácí tak snížili na rozdíl jediného gólu.

Druhá, a tím pádem vyrovnávací branka již nepřišla. Čeho ale diváci byli svědky byla druhá červená karta pro hosty. V nastavení musel po druhé žluté kartě odejít předčasně do sprch tentokrát Jakub Krupička.

Divoké utkání mezi rezervou Slaného a Dobrovízí tak skončilo vítězstvím hostujícího celku 2:1.

TJ Sokol Dobrovíz
Jakub Krupička, hráč: Měli jsme výborný vstup do utkání, kdy jsme brzy vedli 2:0. Domácí nás zlobili především dlouhými nákopy po stranách, které měli velice rychlé. Z toho se snažili centrovat. Naštěstí ale hráli pouze na jednoho útočníka, takže jsme v našem vápně pokaždé měli převahu. I přes pár křivd od rozhodčího se nám podařilo výsledek udržet a byly to cenné tři body do tabulky, jelikož v současné chvíli to byl zápas o šest bodů.