1:4
(1:2)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 12:30

26.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

FOTO: Zlatníky doma nestačily na Jindřichov


Branky


12. R. Uvíra - 9. D. Horkel , 40. M. Tilkeridis , 65. V. Dočkal (vl.) , 77. T. Kusenda
12

Jindřichov po půli vedl o jednu branku. Ve druhé ještě dvěma góly vedení navýšil.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Jindřichov vedl o jednu branku

V poseldním zápase sezóny hostily Zlatníky Jindřichov. Poslední zápas trenéra Wernera na lavičce Zlatníků neskončil pro domácí družinu dobře. Jindřichov už v první minutě zahrozil, když nahrávku Šmída poslal z voleje vedle branky, kterou hájil právě trenér Werner. Po devíti minutách našel Šmíd uličkou Tilkeridise, který předložil míč jak na zlatém podnosu Horkelovi, který už neměl problém ho poslat do prázdné branky – 0:1. Zlatníky vyrovnaly už za tři minuty, když se míče dostal na hranici velkého vápna k Uvírovi, který jej umístil přesně k tyči – 1:1. Hostům pak mohl vrátit znovu vedení Tilkeridis, ale ze strany jen těsně minul domácí bránu. Za domácí nedotáhli do konce šance Ležák, Paleta a Uvíra. Hosté se opět dostali do vedení pět minut před koncem poločasu, když Šmíd poslal za obranu Tilkeridise, který tentokrát levou pokořil Wernera – 1:2. 

Jindřichov vedení navýšil

Deset minut po pauze byl vyloučen domácí Jaroš, který zastavil unikajícího Tilkeridise. Paradoxně dalších deset minut byly lepší Zlatníky, ale jejich snaha končila před vápnem. V 65. minutě vykopl dlouhý balon hostující brankář Kašpar. Míč plachtil k domácímu pokutovému území, kde se nedomluvili Dočkal s Wernerem a prvně jmenovaný poslal míč hlavou mimo Wernerův dosah – 1:3. Tečku za zápasem udělal třináct minut před koncem zápasu po standardní situaci dorážkou Kusenda – 1:4. V závěru ještě vyrazil střídající brankář Klimeš přímý kop hostů.

 

Zlatníky obsadily celkovou devátou příčku s 28 body. Jindřichov skončil druhý s 48 body. Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Zlatníky
Lukáš Werner (trenér a brankář): Dneska to byl můj poslední zápas v roli trenéra. Ten jsem si navíc užil jako brankář. Škoda jen, že se nepodařilo vyhrát. Jsem ale rád, že jsme sezónu důstojně dohráli a skončili nakonec na devátém místě. Děkuji za deset let na lavičce, bylo to skvělé, ale teď si chci nějaký čas od fotbalu odpočinout.

TJ Slezan Jindřichov
Vítězslav Boháček (kapitán): Jeli jsme zde opět v polepené sestavě, ale nakonec jsme to odehráli výborně a dobře jsme se s tím popasovali. Nakonec díky výhře a odpolední prohře Slavkova bereme druhé místo.Sestavy


TJ Sokol Zlatníky
L. Werner [-] (75. J. Klimeš [-] ) - V. Ležák [-] , I. Paleta [-] (67. J. Kavan [-] ) , D. Bláha [-] , V. Dočkal [-] , L. Konečný [-] (75. R. Klimeš [-] ) , R. Uvíra [-] (67. L. Juchelka [-] ) , M. Bláha [-] , M. Jaroš [-] , O. Kořínek [-] , R. Chmel [-] (35. T. Němčík [-] )

TJ Slezan Jindřichov
J. Kašpar [-] - K. Čanaklis [-] , P. Lapuník [-] , M. Kuřec [-] , V. Petrovič [-] (80. D. Kus [-] ) , D. Horkel [-] , T. Kusenda [-] (85. V. Boháček [-] ) , M. Šmíd [-] , D. Zábranský [-] , M. Tilkeridis [-] , R. Pavlíček [-]

ŽK: 30. V. Ležák , 42. M. Jaroš , 51. R. Uvíra , 67. T. Němčík - 38. P. Lapuník , 58. T. Kusenda , 89. D. Kus . ČK: 55. M. Jaroš .
Hráči zápasu: D. Bláha - M. Šmíd .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: GALVAS Michal - MORAVEC Roman, POSPÍŠIL Petr (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tomáš Holata

Expert: Pavel Bensch
Tip experta: výhra hostů

Hosté potvrdí jarní formu a vyhrají.

Tip: výhra hostů