3:0
(0:0)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 13:00

26.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. A, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Loučky rozhodly v závěrečné čtvrthodině


Branky


11

Zápas byl dlouho bezbrankový. Loučky rozhodly v závěrečné patnáctiminutovce třemi góly.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Bezbrankový poločas

Krásné Loučky v posledním zápase sezóny přivítaly rezervní tým z Krnova, pro nějž to byl úplně poslední historický zápas pro nějakou dobu. V prvním poločase se zrodily na obou stranách dvě vážnější šance. Za domácí se do první příležitosti probíjel Slaný, ale vylámal si zuby na gólmanovi Tabachovi, Stejně se vedlo i Mrukviovi. Za Krnov se dostával do dobré příležitosti Tümmler, který se řítil sám na Hradila, ale v poslední omažik mu stačila domácí obrana míč odkopnout. Další šanci měl po voleji Šimčík, ale i ten nebyl úspěšný. Poločas tak skončil bezbrankovou remízou. 

Loučky třemi góly rozhodly

Hned v úvodu druhého poločasu se zprava řítil na Hradila Groda, ale Hradil jeho pokus dokázal chytit. Pak se hrálo za mírné převahy domácích, ale bez vážnějších šancí na obou stranách. Domácí pak vystrašil dvacet minut před koncem střelou z dvaceti metrů Křištof, ale ta minula těsně tyčku. Loučky pak rozhodly v posledních dvanácti minutách. V 478. minutě vysunul Slaný za obranu Juřina, který umístil balon do protipohybu brankáře Tabacha - 1:0. Hned za minut unikl po lajně Mohyla, který předložil míč před prázdnou branku Juřinovi, který už měl snadnou práci - 2:0. V 85. minutě centr Mohyly sklepl Boček na Ondru, který poslal Tabacha na druhou stranu - 3:0. Závěr se pak už v poklidu dohrál. 

 

Krásné Loučky obsadily páté místo se 42 body. Krnov skončil šestý se stejným bodovým ziskem, ale horšími vzájemnými zápasy. Ohlasy k zápasu


TJ Sokol Krásné Loučky
Tadeáš Juřina (hráč): My jsme byli o něco lepší, měli jsme i o něco více šancí než soupeř. Opět musím pochválit obranu a gólmana Hradila, který nás podržel.

FK Kofola Krnov B
Martin Lhotka (trenér): Domácí byli o něco lepší. Po celý zápas měli mírnou převahu, měli víc šancí. Nakonec se domácím podařilo rozhodnout v samém závěru zápasu.Sestavy


TJ Sokol Krásné Loučky
M. Hradil [-] - L. Dvořák [-] , A. Kopečný [-] , J. Doležel [-] , T. Juřina [-] , L. Slaný [-] (82. P. Boček [-] ) , D. Mrukvia [-] , L. Mohyla [-] , M. Daříček [-] , A. Ondra [-] (86. P. Černoch [-] ) , L. Pella [-]

FK Kofola Krnov B
M. Tabach [-] - J. Garba [-] , J. Toška [-] , J. Šimčík [-] , D. Hoško [-] , J. Matyáš [-] - O. Kubík [-] (57. L. Křištof [-] ) , P. Strážnický [-] - T. Korchan [-] , N. Tümmler [-] (75. H. Varyš [-] ) , J. Groda [-] (82. K. Koštialik [-] )

Hráči zápasu: T. Juřina - M. Tabach .
Počet diváků: 88. Rozhodčí: CHLEBOVSKÝ Bohumír - POLÁCH Ivan, EFTIMIADIS Vasil.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Tomáš Holata

Expert: Pavel Bensch
Tip experta: remíza

Derby nepozná vítěze, tipuji remízu.

Tip: remíza