1:3
(0:1)
Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 10:30

16.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Malesice se se sezónou rozloučily výhrou v Žákavě


Branky


24

K poslednímu zápasu sezony zajížděli hráči Malesic do Žákavy. První poločas patřil právě hostům, kteří svého soupeře jasně přehrávali. Druhá půle už byla vyrovnanější, všechny body si však stejně připsali hosté.

 

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

První poločas jednoznačně patřil hostům z Malesic. Ti měli navrch ve všech směrech a ve 21. minutě to dokázali také prvním vstřeleným gólem, o který se postaral Patrik Šmídl. Hosté měli i další šance, druhý gól ale přidat nedokázali. Domácí hráči nevěděli, kde jim hlava stojí, do kabin se ale přesto mohlo jít za nerozhodného stavu. Asi jedinou šanci Žákavy z prvního poločasu měli domácí až v samotném závěru. Samostatný únik ale golem neskončil, a tak se šlo do šaten za stavu 0:1.

 

Druhý poločas už byl více vyrovnaný. Žákava prostřídala, dodala hře nový impuls, a malesice už nebyly tak dominantní jako v prvním poločase. Přesto to byly právě hosté, kdo vstřelil další branku. Na 2:0 zvyšoval Daniel Pašek. Domácí ale přispěchali s rychlou odpovědí, kdy o 4 minuty později snížil Marek Soukup.

V závěru chtěli domácí vydolovat alespoň bod, a tak se soustředili hlavně na ofenzívu a na defenzívu tolik nedbali. To se nevyplatilo a v 89. minutě odskočili Malesice opět na dva góly. Střelcem třetí branky hostů byl Derek Faltus, který tak dál zápasu konečný výsledek 1:3.

 Ohlasy k zápasu


FK Žákava
Ondřej Soukup, hráč: V zápase už ani jednomu týmu o nic nešlo a tak se hrálo poklidné utkání. Samozřejmě chcete uzavřít sezonu výhrou, ale první poločas jsme se toho rozhodně nedrželi. Malesice byly jednoznačně lepším týmem, vytvářely si šance a pro nás byl výsledek 1:0 ještě hodně mírný. Myslím si, že se ale ani nemuseli moc nadřít, hodně jsme jim to ulehčili a vypadalo to, že už se vidíme spíš u čuníka než na hřišti. Vypracovali jsme si pouze jednu, sice obří šanci, ale tu jsme neproměnili. Druhý poločas už byl lepší, prostřídalo se, hra se vyrovnala, chvilkami jsme byli i lepším týmem, vytvářeli si šance a za stavu 2:1 se z toho ještě klidně dal udělat remízový zápas, ale na konci při vysunuté hře jsme bohužel inkasovali a bylo rozhodnuto. Vzhledem k průběhu zápasu a hlavně prvního poločasu Malesice zaslouženě vyhráli a gratulujeme jim k vítěztví. Po zápase už jsme se přesunuli na dokopnou a musím říct, že tam už se nám dařilo o dost lépe.

TJ Sokol Malesice
Milan Legát, hráč: Dneska bylo hlavním cílem si zápas užít a dobře se naladit před dokopnou. To se podařilo. Hráli jsme s lehkostí a především první poločas byl z naší strany výborný, přestože skončil pouze hubeným vedením 1:0 a ani to jsme nemuseli mít, kdyby Žákava proměnila samostatný únik těsně před poločasem. Druhá půle už byla z naší strany o něco horší, ale i tak jsme ji začali dvěma šancemi za pět minut. Podařilo se nám vedení navýšit na 2:0, ale Žákava dramatizovala snížením na 2:1. Hru jsme se snažili kontrolovat, ale domácí se logicky tlačili za vyrovnáním. Zápasu dal před koncem konečný výsledek svým dalším gólem Derek Faltus, který proměnil po pěkné kličce golmanovi.Sestavy


FK Žákava
P. Bočan [-] - P. Malý [-] (46. M. Soubusta [-] ) , I. Kašpar [-] , J. Smazal [-] , L. Drugda [-] , O. Soukup [-] , M. Soukup [-] (73. D. Paul [-] ) , M. Boukal [-] , S. Nekola [-] (63. A. Tafat [-] ) , J. Kosťu [-] (63. J. Štecher [-] ) , J. Hamák [-]

TJ Sokol Malesice
L. Lecjaks [-] - M. Matas [-] , P. Šmídl [-] (46. D. Faltus [-] ) , D. Pašek [-] (69. M. Eret [-] ) , D. Pešek [-] , T. Gita [-] , K. Schleis [-] (69. M. Krásný [-] ) , M. Maur [-] , M. Legát [-] , M. Potoček [-] , O. Žitek [-] (69. T. Václavík [-] )

Počet diváků: 120. Rozhodčí: SCHNEIDER Josef - ŠLAUF Jiří, RADA Aleš.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: remíza

Hráč, Administrátor klubu - TJ Sokol Kralovice | Plzeňský | Plzeň - Sever

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Michal Kořenek

Expert: Tomáš Korelus
Tip experta: výhra domácích

Souboj dvou kvalitních týmů, Žákava bude chtít najet zpět na vítěznou vlnu a nejspíše se jí to povede, i když tohle utkání rozhodně favorita nemá, skončit může jakkoliv. Nejspíš jedna.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů

Tip: výhra hostů