Stanislav Nekola
2025-2026
| Pozice | Záložník |
| Průměrná známka | 0.0 |
Kariéra
| 2015-2016 | FK Žákava |
Zápasy v sezóně 2025-2026
Plzeňský | 1.B třída sk. B
| Datum | Zápas | Skóre | Odehrano | Střídání | Góly | ŽK | ČK | Základní sestava | Hráč utkání | Fotky |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1195 (ø 85,35) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | ||||||
| 16.08. 17:30 | St. Plzenec - Žákava | 3:3 (3:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 24.08. 17:30 | Žákava - Hrádek | 3:2 (3:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.08. 18:00 | Sp. Poříčí - Žákava | 3:0 (3:0) | 90 | 0 | 1 | 0 | ano | |||
| 07.09. 17:00 | Žákava - Přeštice B | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 13.09. 17:00 | Chanovice - Žákava | 4:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 20.09. 16:30 | Bolešiny - Žákava | 0:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 28.09. 16:30 | Žákava - Radkovice | 4:2 (2:1) | 46 | 46 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 21.03. 15:00 | Hrádek - Žákava | 3:1 (1:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 29.03. 15:00 | Žákava - Sp. Poříčí | 1:4 (1:2) | 90 | 0 | 1 | 1 | ano | |||
| 05.04. 10:15 | Přeštice B - Žákava | 2:1 (1:1) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 12.04. 16:30 | Žákava - Chanovice | 3:7 (0:3) | 69 | 69 | 0 | 0 | 0 | ano | ||
| 25.04. 13:00 | Radkovice - Žákava | 1:6 (0:3) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 02.05. 13:30 | Žákava - Hradešice | 4:0 (2:0) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano | |||
| 10.05. 17:30 | Mochtín - Žákava | 1:4 (0:2) | 90 | 0 | 0 | 0 | ano |
Statistiky z předchozích sezón
2025-2026
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 14 | 1195 (ø 85,35) | 0 (ø 0,00) | 2 (ø 0,14) | 1 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) |
2024-2025
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 30 | 2304 (ø 76,80) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,10) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2023-2024
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 25 | 1954 (ø 78,16) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor | 1 | 46 (ø 46,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 1,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2022-2023
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 26 | 2325 (ø 89,42) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2021-2022
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 27 | 2367 (ø 87,66) | 1 (ø 0,03) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) |
2020-2021
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 7 | 630 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,14) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2019-2020
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.A třída | 12 | 979 (ø 81,58) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,08) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2018-2019
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 25 | 2176 (ø 87,04) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,12) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2017-2018
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 2 (ø 0,07) | 2 (ø 0,07) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
| Plzeňský | Baráž | 2 | 180 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 1 (ø 0,50) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2016-2017
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 26 | 2340 (ø 90,00) | 0 (ø 0,00) | 3 (ø 0,11) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |
2015-2016
Zobrazit| Soutěž | Zápasy | Odehrano | Pocet golu | ŽK | ČK | Hráč utkání |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Plzeňský | 1.B třída sk. B | 22 | 1934 (ø 87,90) | 1 (ø 0,04) | 4 (ø 0,18) | 0 (ø 0,00) | 0 (ø 0,00) |




