14.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Jalubí svůj první jarní zápas nezvládlo

6

Hostující mužstvo veze z Jalubí všechny tři body

Lépe začali domácí

Lepší začátek si domácí mužstvo ani nemohlo přát. Po centru Čagánka ze strany se prosadil domácí útočník Kolář a vedení 1:0 bylo na světě. Domácí tým tak poněkud zpohodlněl a to se mu stalo osudným. Ve 20. minutě takového zaváhání využil hostující Belák a vyrovnal tak skóre zápasu na 1:1. Do kabin tak šly oba týmy za stavu 1:1.

Misky vah na svoji stranu nakonec překlopili hosté

Ve druhém poločase byli aktivnější spíše hosté, kteří se snažili pomocí rychlých brejků dostat do soupeřova pokutového území. V 72. minutě jsme byli svědky rohového kopu hostů, který se snesl až na hlavu Šopíka a ten rozhodl o konečném stavu zápasu. Zápas tak skončil 1:2 pro hostující mužstvo.

SK Jalubí
Filip Grebeníček: Do zápasu jsme vstoupili aktivně a s elánem. Dali jsme první branku a to nás jakoby ukolébalo. Hosté ve 20. minutě vyrovnali. Do druhého poločasu jsme udělali několik změn, ale obraz hry se nějak nezměnil. Hosté chodili do rychlých brejků a my se naopak do pokutového území dostávali krkolomně. Celá tato neaktivita vyústila v rozhodující gól hostů.