3

Jak se zápas vyvíjel?

Béčko Určic si v prvním poločase vytvořilo několik nadějných příležitostí ke vstřelení gólu, ale ani jednu na rozdíl od hostujícího mužstva neproměnilo. Postupně se do domácí sítě trefili ve 21. minutě R. Zemánek a ve 26. a 37. minutě Kamený. V závěru prvního poločasu dostali Určice možnost snížit vedení hostujícího mužstva. To by museli proměnit pokutový kop. Jeho exekutorem stejně jako nedávno proti Nezamyslicím byl Javořík, ale ani tentokrát neuspěl. Po změně stran, hned z prvního útoku hosté naznačili jakým směrem se bude průběh utkání vyvíjet . Kamený šel již sám na gólmana, místo střeli volil kličku po které se mu již zakončit nepodařilo. Ve 49. minutě tomu bylo jinak. Útočníci Brodku pronikli po pravém křídle do velkého vápna a Grepl mířil přesně – 0:4. V dalším průběhu hry se Béčku podařilo několikrát ohrozit hostující branku, ale bez gólového efektu. Nejprve Halouzkovu střelu gólman kryl vzápětí Hanzelkův střelecký pokus skončil nad brankou. V 75. minutě neuspěl ani na dvakrát Javořík. Dílo zkázy domácího mužstva v závěru utkání završil dvěma góly Koudelka.

Autor: L. Kaprál

TJ Sokol Určice B
P. Pospíšil [-] - M. Hudský [-] - D. Javořík [-] , J. Hanzelka [-] , P. Halouzka [-] , V. Krajíček [-] , M. Rotschedl [-] , P. Vodák [-] , T. Ježek [-] , Š. Petyrek [-] , P. Mlčoch [-]

Jiskra Brodek u Konice
K. Grepl [-] - P. Kschwend [-] , J. Blatner [-] , R. Kamený [-] , O. Ščudla [-] , P. Koudelka [-] , J. Burget [-] , H. Burget [-] , M. Grepl [-] , R. Zemánek [-] , Š. Zemánek [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: JEČMEŇ Vladislav - KOLÁŘ David (N), NAKLÁDAL Lukáš (N).