18.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

Dobruška napravila zaváhání proti Hořicím a veze tři body z Lázní Bělohrad

10

Dobruška díky Haškovi a Bílkovi veze důležité body z Lázní Bělohrad.

Skóre zápasu otevřel Hašek

Na první branku čekali diváci do 33. minuty, kdy Štětina sklepl centrovaný míč z levé strany k Haškovi a ten bez problému poslal Dobrušku do vedení. Vzápětí mohli domácí korigovat ze standardní situace, svoji šanci ale nevyužili a do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0 pro hosty.

Bílek parádní střelou potvrdil výhru Dobrušky

Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, ale své dva závary ve vápně v úvodu gólově nevyužili. Zahrozili i domácí, ale své šance taktéž nevyužili. Větších šancí měla více Dobruška a také se dokázala gólově podruhé v zápase prosadit, když Vojtěch Bílek parádní střelou do levé šibenice upravil na konečných 2:0. Závěr zápasu se neobešel bez vyhrocených momentů, když v 88. minutě po tvrdém faulu udělil hlavní rozhodčí Petr Dorotík červenou kartu střídajícímu Ondřeji Bílkovi, který tak po minutě na hřišti mohl pod sprchy. Kartu stejné barvy obdržel ještě v 90. minutě domácí Lánský,

SK Dobruška
Milan Petřík, trenér: Důležité vítězství po domácí porážce. Hráči k tomu přistoupili daleko lépe a podali velmi dobrý výkon. Nebylo to ale jednoduché. Dost šancí jsme zahodili a domácí, kteří mají velmi dobré (i mladé) hráče byli po většinu zápasu v kontaktu. Jsem rád, že k dnešnímu svátku jsme Vlastovi Karalovi ten dárek dali!