17.kolo, Královéhradecký | Krajský přebor , 2023-2024

64. J. Ulvr , 91. D. Fidrich
10

Jičín svoji jarní záchrannou misi začal úspěšně, když doma porazil Týniště 2:0.

První půle bez branek

Od úvodu se hrál opatrný fotbal z obou stran  a diváci se žádného gólu ani zajímavé šanci nedočkali. Do první vážnější šance se dostali ve 25. minutě hosté, kdy po rohovém kopu z dobré pozice hlavičkoval nad bránu Martin Kadavý. Ve 27. minutě dostali domácí míč za brankou čáru, když Matějka prostrčil míč na Holera, který prostřelil Ottmara, pomezní rozhodčí však ihned zdvihl praporek a správně odmával ofsajd. Ve 34. minutě zahrávali domácí standardní situaci, ale proti centru Mokošína včasným výběhem zasáhl Ottmar. Ve 35. minutě protáhl z přímého kopu jičínského gólmana Sýkoru hostující kapitán Kollár. Další šance první půle nenanídla a do šaten se tak odcházelo za stavu 0:0.

Jičín o své čtvrté výhře rozhodl ve druhé půli

První branka padla v 64. minutě, kdy Fidrich přesným centrem z rohové kopu našel hlavu Ulvra a jičínský kapitán poslal svůj tým do vedení. Vítězství domácíh potvrdil v nastavení Fidrich

SK Jičín
Aleš Gaubmann, trenér: Dnešního vítězství si velice vážíme a cenné 3 body jsou odměnou pro celý tým za odvedenou poctivou práci. Pochvala míří i k trojici rozhodčích. Zraněnému Petru Benešovi přejeme brzké uzdravení a návrat na hřiště!!!

SK Týniště nad Orlicí
David Holman, asistent trenéra: První cíl pro jaro vyhrát v Jičíně - nesplněn. Zranění našeho hráče na 6 týdnu - velká Kaňka. Zraněným hráčů na obou stranách přeji brzké uzdravení bez následků. Prohra? Mrzí, ale je to jen fotbal. Trojice rozhodčích s přehledem. Gratuluji mým přátelům z Jičína a kamarádům na trenérské lavičce Gaubmannovi a Drusanovi.