Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

15.06.2024 13:30

14.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Na poslední chvíli! Štěkeň slaví záchranu, s Vacovem rozhodl Kynkor


Branky


21

Sobota, den D! Štěkeň musela, z pohledu posledního týmu tabulky, za každou cenu porazit Vacov a doufat v následné zaváhání soupeřů.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Spasitel Kynkor

Sobotní souboj pravdy započala Štěkeň tím nejlepším možným způsobem a už ve 12. minutě poslal Otavan do vedení kapitán Václav Kynkor, který navíc o čtvrt hodiny později překonal brankáře Hödla i podruhé. Vacov, který dorazil do Štěkně s okleštěnou sestavou, se v prvním dějství hledal a nemohl se chytit herního tempa. Výsledkem nepovedeného poločasu nakonec přinesl ještě jeden inkasovaný gól, o který se ve 40. minutě postaral nikdo jiný, než Václav Kynkor

Tříbrankový náskok z prvního dějství dostal na začátku druhého poločasu přídavek! V 52. minutě domácí zahrávali trestný kop, který nádhernou ranou proměnil Vít Poláček. Zdálo se být rozhodnuto, Vacov ovšem nechtěl složit zbraně. Po hodině hry vykřesal jiskřičku naděje první hostující brankou Tomáš Hozman, na kterého o čtyři minuty později navázal loučící se kapitán Filip Zitta. Dvoubrankový náskok už Štěkeň ovšem neztratila. 

Štekeň se nakonec, díky výsledkům Dražejova a Bělčic, dočkala záchrany a v následném ročníku tak bude opět hájit 1.B třídu. Naopak Vacov zakončil svůj ročník na šesté pozici. 

 Ohlasy k zápasu


TJ Otavan Štěkeň
Jan Maršala - trenér: Poslední domácí mistrovské utkání jsme zvládli na výbornou. A přivítali hosty z Vacova kteří přijeli na Štěkenské hřiště s mladým týmem. To se projevilo hned v prvním poločase když se třikrát prosadil náš kapitán Václav Kynkor. Který nás dostal do pohody o udržení v krajské soutěži. Do druhého poločasu jsme šli s tím udržet si náskok před soupeřem.V 52 minutě se postavil k trestnému kopu Víťa Poláček a krásnou střelou navýšil náš náskok. Ale i hosté více bojovali a snažili se s výsledkem něco udělat. Potrestání přišlo v 63 minutě kdy se prosadil útočník Tomáš Hozman. O čtyři minuty později přišel druhý gól hostujícího Filipa Zítta který z pečatil výsledek 4:2 Pro nás tento výsledek byl záchrannou v krajské soutěži.

SK Vacov
FB SK Vacov: V dresu SK VACOV se loučí hned čtveřice hráčů. Štěpán Kryštof, Filip Zitta, Jirka Bubík a Vašek Forejtar. Kluci děkujeme, co jste udělali pro náš klub.Sestavy


TJ Otavan Štěkeň
O. Kuneš [-] - D. Soukup [-] , D. Rybák [-] , V. Poláček [-] , J. Maršala [-] (15. R. Kuneš [-] ) , V. Kynkor [-] , D. Spišský [-] , P. Málek [-] (82. P. Sup [-] ) , O. Rataj [-] , I. Hanák [-] , M. Čížek [-] (73. J. Beneš [-] )

SK Vacov
J. Hödl [-] - K. Procházka [-] - F. Zitta [-] - J. Ketzer [-] (57. F. Čtvrtník [-] ) , D. Vítovec [-] , T. Hozman [-] , M. Mls [-] , M. Rejšek [-] , K. Česánek [-] (57. V. Beňo [-] ) , M. Václavík [-] , F. Roučka [-]

ŽK: 30. D. Soukup , 71. M. Čížek , 84. J. Beneš - 79. F. Roučka , 86. K. Procházka .
Hráči zápasu: V. Kynkor .
Počet diváků: 136. Rozhodčí: Žemlička Tomáš - DUŠEK Jakub, KAKOS Vojtěch.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Fanoušek, Administrátor klubu - TJ Blaník Strunkovice | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra hostů

Václav Plachta

Expert: Michal Novotný
Tip experta: výhra hostů

Štěkeň čeká náročný týden, který startuje ve středu. Na Vacov ale bude Otavan krátký.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích