18.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Netolice vynulovaly Bělčice a nadále jsou ve hře o záchranu

25

Po těsné porážce na půdě Vlachova Březí chtěly Netolice naopak na povedený duel s Bavorovem, který odehráli svěřenci Romana Mužíka v posledním domácím zápase. Proti byly Bělčice, které však dorazily k zápasu v oslabené sestavě.

Raušer hrdinou

Na první branku se v Netolicích čekalo pouze do začátku jednadvacáté minuty, ve které udeřili domácí v podání Jana Lukáše. Paradoxně ale tato branka domácím "uškodila" a místo potřebného druhého gólu přišla pasáž, ve které obě mužstva předváděly stejný herní princip. Důležitý se tak jevil začátek druhého poločasu a ten zvládli domácí na výbornou. To, co se Netolicím letos dlouhodobě nedaří, tentokrát vyšlo a během šesti minut bylo rozhodnuto u výsledku utkání. Miroslav Raušer stál na konci třech povedených útoků, které musel brankář Mach lovit ze sítě.

Netolice tak zvládly velice důležitý souboj v bojích o záchranu a po výsledku 4:0 berou tři body.

1. FC Netolice
Roman Mužík - trenér: Začátek, který nám často dělá problém, jsme tentokrát zvládli. Po vstřelené brance jsme se přizpůsobili hostující hře, naštěstí se nám ve druhém poločase podařilo rychle vstřelit tři góly a bylo rozhodnuto. Kluci dneska bojovali a zaslouženě bereme tři body.

TJ Sokol Bělčice
Luboš Krameš - trenér: Ze zápasu jsem byl velmi zklamán. Nemůžeme pomýšlet na body, když na branku vystřelíme poprvé až v 70. minutě. Domácí si za tím dnes jednoznačně šli a zaslouženě zvítězili.

M. Mádl [-] - M. Dzhuravets [-] , M. Raušer [-] (79. J. Miesbauer [-] ) , J. Lukáš [-] , F. Rokůsek [-] , P. Fux [-] , D. Reindl [-] , M. Baloušek [-] , V. Fišer [-] (72. J. Pivoňka [-] ) , V. Plojhar [-] , J. Skála [-] (85. V. Ficl [-] )

M. Mach [-] - K. Hanzlík [-] (46. L. Mála [-] ) , J. Houda [-] , J. Vejšický [-] , J. Křiváček [-] , V. Mach [-] (61. M. Vrbský [-] ) , A. Ježek [-] , J. Cibulka [-] (65. M. Fiala [-] ) , M. Hrkel [-] (61. J. Švejda [-] ) , M. Hevera [-] (22. T. Ježek [-] ) , K. Zeman [-]

ŽK: 83. J. Lukáš - 35. M. Hrkel , 49. M. Mach , 83. J. Houda .
Hráči zápasu: M. Raušer .
Počet diváků: 150. Rozhodčí: Marek Vladimír - PÁNEK Milan, BARTÁK Tomáš.