17.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2023-2024

--

Olešník prokázal svoji kvalitu a vyloupil Třebětice

88. D. Kelbler - 37. J. Řepa , 62. R. Szó (p.) , 79. J. Kalášek
19

Nedělní utkání v krajském přeboru přinesl také souboj nováčka se zkušeným týmem. Třebětice přivítaly Olešník

Zkušenosti rozhodly

Domácí předvedli v utkání velmi sympatický výkon, který však srážely osobní chyby, které hosté dokázali trest. První gólový trest přišel ve 37. minutě, kdy brankáře Zajdu překonal Jan Řepa. Dalších branek se skoro čtyři stovky diváků dočkaly až ve druhém poločase, konkrétně v 62. minutě, kdy sudí Nedvěd nařídil pro hosty pokutový kop, který s přehledem proměnil Robert Szó. V 79. minutě přidal třetí branku Olešníku i kapitán týmu Jakub Kalášek a bylo o výsledku utkání rozhodnuto. Domácí se ovšem také dočkali čestného úspěchu. Dvě minuty před koncem totiž ukradl čisté konto brankáři Tomáškovi David Kelbler.

Olešník tak nakonec v Třeběticích zvítězil poměrem 3:1 a snížil náskok první Hluboké, ta totiž podlehla třeboňské Jiskře poměrem 0:2.

FK Sokol Třebětice
Marek Černoch - trenér: Kluci předvedli zlepšený výkon, za což je musím pochválit. Bohužel náš výkon však srážely chyby, které hosté trestali. Olešník prokázal své zkušenosti a zaslouženě zvítězil.