24.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Souboj rezerv pro Týn! Po skvělé první půli deklasoval Lišov

15

Další nedělní zápas 24. kola III. třídy obstaraly rezervní týmy Týna nad Vltavou a Lišova. Z vysoké vítězství 6:0 se nakonec radovali mladíci domácí Olympie, kteří vyhráli potřetí za sebou. O výsledku rozhodla už první půle, v níž na úvodní zásah Tomky navázal Melnykovskyi a Herza dvěma góly. Domácí ve druhé půli své vedení ještě navýšili po trefách Stoklasy a Tomky.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
D. Škvařil [-] - M. Tomka [-] , S. Melnykovskyi [-] , R. Podhradský [-] , K. Klein [-] , M. Pešta [-] , L. Stoklasa [-] , T. Hamáček [-] , O. Lukeš [-] , Š. Cvach [-] , J. Herza [-]

SK Lišov B/Štěpánovice
J. Boček [-] - . Průša [-] , L. Pechoč [-] , M. Šachl [-] , J. Vančura [-] , M. Formánek [-] , J. Fiktus [-] , M. Faktor [-] , M. Filip [-] , D. Špaček [-] , F. Špaček [-]

ŽK: 40. R. Podhradský - 15. L. Pechoč , 43. M. Formánek .
Hráči zápasu: F. Hudeček , J. Herza .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KROUPA Richard - DLOUHÝ Jan (N), FIKTUS Miroslav (N).