19.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2023-2024

--

--

Rezerva Týna vyloupila Mladé, dvakrát se trefil Maruška

16

Fotbalisté Týna B v nedělní dohrávce 19. kola III. třídy porazili Mladé 3:0. Hostující výběr poslal do vedení po dvaceti minutách hry David Maruška, o tři minuty později navýšil jejich vedení Milan Tomka. Před změnou stran přidal třetí branku opět David Maruška. Týnská rezerva tak zapsala první venkovní vítězství v jarní části, Mladé čeká na vítězství v soutěži dvě kola.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Utkání začalo ve vysokém tempu z obou stran. My byli lepší na balónu, dobře jsme kombinovali a zakončovali. Mladé hrozilo z nakopávaných míčů za obranu, ale jejich pokusy končili u našeho brankáře nebo v zámezí. Druhý poločas už jsme kontrolovali hru a chtěli ještě přidat nějaký gól. Bohužel jsme neproměnili šance. Soupeře jsme už k ničemu nepustili a máme důležité tři body.