Výkon týmu: --
Výkon týmu: --
Rozhodčí --
Poslat report, video, foto Ohodnotit utkání

02.06.2024 16:30

26.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024


Hodnocení

Úrověň zápasu

--

Nápoje

--

Jídlo

--

Hrací plocha

--

Zázemí

--

Luka selhala s Budišovem


Branky


15

Domácí šli do zápasu v roli jasného favorita, ale pěti brankami je sejmul produktivní Dymáček.

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Hosté po půli vedli

Luka sice v úvodu zápasu držela míč, ale ve finální fázi se domácím příliš nevedlo. To se nedá říct o hostujícím sniperovi Filipovi Dymáčkovi. Ten se poprvé dostal ke slovu po půl hodině hry a hned z toho byla branka v domácí svatyni - 0:1. Ve 39. minutě domácí nechali hostujícímu útočníkovi příliš prostoru a Kanswohl tahal míč ze své sítě podruhé - 0:2. Aby toho nebylo málo, tak domácí dostali ještě jednu branku na cestu do kabin. Hattrick zkompletoval Dymáček - 0:3.

Hosté si vedení pohlídali

Domácí se snažili zápas zdramatizovat, ale v 57. minutě se dostal k další střele Dymáček a znovu rozvlnil síť - 0:4. Domácí se dočkali branky v 60. minutě, když Urbánek proměnil pokutový kop - 1:4. Veškeré naděje vzal domácím znovu Dymáček, který se za dalších pět minut prosadil už popáté - 1:5. Zbytek zápasu už se jen dohrával.Ohlasy k zápasu


SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
Petr Kuchta (trenér): Zápas, který se nám po všech stránkách nevydařil. Naše obrana byla po celé utkání jako cedník. Obránci měli velké poziční problémy. Špatný odhad na míč a soubojové chováni v dnešním zápase bylo slabé. Nabírali jsme útočící hráče pozdě a soupeř nás trestal. Hra dopředu byla také velmi špatná. Málo pohybu a přímočarost zde nebyla vidět. Náboj a chtíč v tomto zápase chyběla. Jinak není co hodnotit. Soupeři gratuluji k vítězství.
Sestavy


SK BUWOL METAL Luka n.Jihl.
J. Kanswohl [-] - M. Kolda [-] , O. Šabach [-] , J. Uherek [-] , L. Tuma [-] , P. Navrátil [-] , R. Prchal [-] (63. Š. Kreigsmann [-] ) , M. Jícha [-] , D. Mitev [-] , J. Večeřa [-] , J. Urbánek [-]

FC Budišov - Nárameč
P. Bajer [-] - M. Kolda [-] , Z. Dvořák [-] , V. Musil [-] , J. Večeřa [-] , Z. Mucha [-] (81. M. Pekárek [-] ) , O. Mucha [-] (89. Š. Koš [-] ) , J. Dufek [-] (74. T. Mors [-] ) , R. Hrádek [-] , S. Dušovský [-] (89. L. Votava [-] ) , F. Dymáček [-] (81. V. Zahrádka [-] )

ŽK: 43. M. Jícha , 57. P. Navrátil .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: MYŠKA Roman - FRYČ Vlastimil, BABÁK Martin.

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Martin Mužátko

Expert: Vojtěch Dohnal
Tip experta: výhra domácích

Luka si doma s Budišovem spraví chuť.

Tip: výhra domácích

Tip: výhra domácích

Tip: výhra hostů