20.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

60. P. Viliš - 12. R. Diviš , 38. R. Diviš
18

Zápas dvou poločasů pro sebe rozhodli v tom prvním fotbalisté Bedřichova.

Hosté po půli vedli

Svěřenci kouče Jana Götha vstoupili do utkání dobře, vytvořili si územní převahu a soupeř, který se soustředil hlavně na defenzívu, inkasoval poprvé po výstavní trefě šajtlí z kopačky Romana Diviše. Ten tím pádem vstřelil už svůj dvacátý gól v sezoně - 0:1. Ani po inkasované brance se obraz hry nezměnil a sedm minut před přestávkou po přihrávce Štěpánka to byl znovu Diviš, kdo mířil přesně a posunul Bedrníky do dvoubrankového vedení - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce se ale obraz hry prakticky úplně otočil, byli to domácí, kdo převzal taktovku a otěže nad utkáním. Po hodině hry snížil po chybě defenzivy Viliš, jenž udělal i kličku Šánovi a poslal míč do prázdné brány - 1:2. Domácí se tlačili za vyrovnáním, pomohla jim i střídání, ale druhou branku vsítit nedokázali, byť i v nastavení mohli nakonec z duelu uzmout bod, ale Šána byl proti, proto si Bedrníci z tohoto zápasu připisují tři body a celkově už 14. vítězství v sezoně.