20.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

39. G. Ofosu , 78. T. Nnadi - 8. J. Tomek , 36. J. Klíma , 71. R. Bednář
18

Zápasy Náměště na jaře baví. Tým od řeky Oslavy zvládl další přestřelku.

Hosté po půli vedli

Náměšť začala ze zabezpečené obrany, vyrážela do rychlých brejků a těch měla opravdu hodně. Hned ve druhé minutě šel sám na branku Chadim a v 8. minutě zahrávali hosté již čtvrtý roh, z kterého něj otevřel skóre Tomek - 0:1. V dalším průběhu se hosté nadále bránili, ale domácí do šancí nepouštěli. Ve 36. minutě po dalším brejku zvýšil Klíma - 0:2. Hned vzápětí se dostal před brankáře i domácí Ofosu a snížil - 1:2.

Hosté si vedení pohlídali

Po přestávce se očekávaný tlak domácích nekonal a Náměšť se vklidu bránila a hrozila díky rychlým protiútokům, což potvrdil v 71. minutě Bednář, který obešel i golmana a zakončil do prázdné brány - 1:3. Také domácí se nakonec dočkali, když také po rohu další zahraniční posila Tochukwu Melson - 2:3. Závěr však Náměšt odbránila a dočkala se poprvé v sezóně druhé výhry v řadě.