25.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2023-2024

Vrchovina sestřelila Pacov

17

Domácí potřebovali tři body a v posílené sestavě si pro ně v pohodě došli.

Domácí po půli vedli

Už od počátku zápasu domácí více drželi balón na svých kopačkách, ale jejich útočné snažení naráželo na pacovský obranný val. To se zlomilo ve 30. minutě, kde se po autu domácích dostal k balónu Pulkrábek a otevřel gólový účet - 1:0. Do poločasové přestávky hostující brankář kapitulovat ještě dvakrát a do kabin tak  Pacov odcházel za nelichotivého stavu 3:0 pro domácí.

Domácí si vedení pohlídali

V druhém poločase domácí pokračovali v trestání chyb obrany hostů a brankář Matouš Kubů tak musel ještě čtyřikrát lovit balón ze své sítě. Pacov tak v Novém Městě utrpěl ostudnou porážku 7:0.