--

--

Speřice se nadechly k záchraně, Starou Říši porazily 1:0

13

Velice důležitou výhru zaznamenaly Speřice v rámci 19. kola divize D. V záchranářském souboji porazily Starou Říši těsně 1:0 a udělaly tak krok k záchraně.

Jediná branka přišla v prvním poločase

Dle očekávání se hrál poměrně opatrný fotbal. Není ale divu, vždyť pro oba týmy šlo v podstatě o existenční utkání. Za výhrou nakročily Speřice už ve 23. minutě, kdy se po dlouhém autovém vhazování dostal k odraženému míči Jiří Meruňka a otevřel skóre utkání na 1:0.

To bylo z první půle vše, do kabin tak odcházeli domácí hráči s vědomím těsného vedení 1:0.

Zápas zakončila červená karta

Druhá půle již branku nepřinesla. Celý zápas naopak zakončila červená karta pro hostujícího Davida Čížka za nesportovní chování. Speřice tak porazily v důležitém utkání Starou Říši 1:0 a dostaly se tak v tabulce na 15 bodů. Soupeř ze Staré Říši se naopak stále krčí na dně tabulky s jedenácti body na kontě. Tuto nelichotivou bilanci bude moci spravit již v neděli v domácím utkání s Tasovicemi.