--

--

21. M. Votava - 63. L. Bobčík (p.)
7

Bezmála 600 fanoušků přišlo podpořit domácí celek na Orelský stadion, kde dorazila také rezerva Zlína.

Standartní situace

Začátek patřil vyloženě domácím, hned ve 4. minutě se po vysunutí Obadala za zlínskou obranou ocitl Votava, zlínskému odchovanci ale v rozhodující chvíli utekl míč, jenž sebral brankář Bachůrek. Forvard ČSK se prosadil až ve 21. minutě parádní ranou z trestného kopu. I když se Votava trefil nádherně, podle mnohých šlo o chybu zlínského gólmana. Ševci po inkasované brance ještě přidali na pohybu a důrazu, zvýšili své úsilí. Šanci Ovesného však zmařil domácí gólman Somberg. Pak to dvakrát zkoušel aktivní Bobčík. Jeho první rána z trestného kopu šla do zdi, ze hry po kombinační akci pálil mimo.

Podruhé vyšla standartní situace

Hned po změně stran přišel diskutabilní moment a chyba Somberga v rozehrávce. Jednička Uherského Brodu při odkopu nastřelila jen dotírajícího Hamalčíka. Hostující útočník se dostal před něj, ale brankář své zaváhání napravil a míč vyrazil na roh. Zdálo se ale, že u toho i fauloval zlínského hráče. Podle sudího Habermanna ale o nedovolený zákrok nešlo. Zlíňané zahrávali pokutový kop až v 63. minutě, kdy Vyhlíd fauloval Ovesného a sudí ukázal na bílý puntík. Míč si vzal Bobčík a přesnou ranou srovnal na 1:1. Hosté mohli skórovat už předtím, ale Bobčík hlavičkoval po rohu Švacha do břevna. Na druhé straně mířil vedle Votava a velkou příležitosti neproměnil ani Vyhlíd, který chvíli před penaltovým zákrokem nepropálil Bachůrka. V závěru se oba týmy snažily strhnout výhru na svoji stranu, velké šance už ale nepřišly. Za zmínku snad stojí jenom výlet zlínského stopera Slouka, jenž ale z boku Somberga nepropálil. Remíza 1:1 netěšila nikoho.

ČSK Uherský Brod
Trenér Miroslav Ondrušek: „Nečekal jsem, že by po výsledku z Rosic přišlo tolik lidí, kteří nás povzbuzovali, tlačili nás za vítězstvím, bohužel jsme jim radost neudělali. Snad dorazí i příště,“

FC TRINITY Zlín B
Trenér David Hubáček: „Škoda, že jsme tam nedohráli nějaké akce, řadu věcí jsme mohli dořešit lépe. Na druhé straně Uherský Brod celý zápas hrozil ze standardních situací, dlouhých autů. Utkání i díky tomu až do konce bylo otevřené na obě strany, dopadnout to mohlo všelijak,“

J. Somberg [-] - P. Rešetka [-] , M. Flasar [-] , M. Leskovjan [-] , M. Lorenc [-] - M. Novotný [-] , P. Červenka [-] (77. V. Straňák [-] ) , K. Obadal [-] , Š. Vyhlíd [-] - T. Martiš [-] (67. J. Vrbka [-] ) , M. Votava [-]

Š. Bachůrek [-] - M. Slouk [-] , Š. Polášek [-] , R. Hamalčík [-] (82. T. Zábojník [-] ) , M. Švach [-] , E. Ndiaye [-] , R. Ovesný [-] (82. D. Červinka [-] ) , P. Kulíšek [-] , L. Bobčík [-] , P. Hönig [-] , F. Jura [-]

ŽK: 29. M. Novotný , 88. M. Leskovjan - 48. P. Kulíšek , 73. R. Hamalčík , 88. E. Slezák , 92. F. Jura .
Počet diváků: 800. Rozhodčí: Habermann Lubomír - SLABÝ Jiří, SLOVÁČEK Adam.