Habermann Lubomír
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Uničov - Uh. Brod 2:0 (2:0) 10.03. 10:15 -
Přerov - Nové Sady 0:2 (0:2) 04.11. 14:00 -
Třinec - Uh. Brod 8:1 (4:0) 28.10. 10:15 -
AFC - St. Říše 2:0 (1:0) 22.10. 14:30 -
Lanžhot - Maraton 2:2 (0:1) 15.10. 15:00 -
Blansko - Znojmo 3:2 (1:1) 23.09. 15:30 -
Slovácko B - Frýdek-Místek 0:1 (0:0) 10.09. 10:15 -
Havířov - Vratimov 0:1 (0:1) 27.08. 10:15 -
Rýmařov - Všechovice 1:1 (1:0) 12.08. 16:30 -
1. HFK - Nové Sady 1:1 (1:1) 10.06. 17:00 -
Kozlovice - Šternberk 0:0 (0:0) 04.06. 17:00 -
Nový Jičín - Havířov 1:4 (1:2) 13.05. 10:15 -
Havl. Brod - Vel. Bíteš 1:2 (1:2) 07.05. 10:15 -
Bohunice - Vel. Bíteš 5:1 (3:0) 22.04. 10:15 -
Krnov - Frenštát 1:1 (1:1) 07.04. 16:00 -
Nové Sady - Přerov 0:0 (0:0) 25.03. 15:30 -
AFC - Žďár 0:2 (0:1) 15.10. 14:30 -
Baťov - Holešov 2:2 (1:2) 01.10. 15:00 -
Slavičín - Vsetín 5:1 (1:0) 18.09. 10:15 -
Krnov - Rýmařov 1:0 (1:0) 04.09. 15:00 -
Kozlovice - Baťov 4:2 (1:1) 28.08. 16:30 -
Šternberk - Skaštice 3:1 (0:0) 13.08. 17:00 -
Kozlovice - Vsetín 1:1 (1:0) 12.06. 17:00 -
Rýmařov - Nový Jičín 2:0 (1:0) 28.05. 16:30 -
Zábřeh - Kralice 6:0 (2:0) 22.05. 17:00 -
MFK Bruntál - Frenštát 3:3 (0:3) 11.05. 17:30 -
Postřelmov - Chválkovice 0:5 (0:4) 08.05. 16:30 -
Bohumín - Polanka 1:0 (1:0) 01.05. 16:30 -
Hranice - Kozlovice 4:0 (2:0) 16.04. 16:00 -
Bohumín - Karviná B 0:2 (0:1) 06.11. 14:00 -
Ždírec - Start 0:0 (0:0) 17.10. 14:30 -
Všechovice - Val. Meziříčí 2:0 (0:0) 11.09. 16:00 -
Vítkovice - Nový Jičín 0:0 (0:0) 28.08. 15:00 -
Hranice - Přerov 2:3 (0:1) 24.08. 17:30 -
Jindřichov - Zvole 3:0 (1:0) 14.08. 17:00 -
Opava B - Vítkovice 0:2 (0:0) 08.08. 10:15 -
Zábřeh - Kralice 2:1p. (0:1) 11.10. 15:00 -
Medlov - Lipová 1:3 (1:1) 13.09. 16:00 -
Jeseník - Rapotín 1:2 (0:2) 29.08. 16:30 -
Mohelnice - Zábřeh 4:1 (2:0) 22.08. 10:30 -
Bohuňovice - Velké Losiny 1:3 (1:1) 16.08. 17:00 -
Lutín - Dolany 1:0 (0:0) 09.08. 17:00 -
Řetězárna - Haňovice 2:3p. (2:0) 02.11. 14:00 -
Lipová - Litovel 3:2p. (0:0) 27.10. 14:30 -
Mohelnice - Lipová 4:2 (0:1) 19.10. 14:30 -
Jesenec - Loštice 0:2 (0:0) 06.10. 15:00 -
Bohuňovice - Medlov 2:1 (1:0) 29.09. 15:30 -
Lutín - Želatovice 4:1 (1:0) 15.09. 16:00 -
Ústí - Zábřeh 3:0 (1:0) 14.09. 16:00 -
Bohuňovice - Ústí 5:1 (1:0) 25.08. 16:30