13.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Babice se na konci půlsezóny rozjely a nadělily domácím 4 branky

5

Hostující mužstvo dokázalo vyzrát na nováčka z Březové

Remízový první poločas

Babice šly do vedení jako první. Ve 20. minutě zápasu se krásnou střelou, která skončila za zády bezmocného Bruštíka, prezentoval Litos. Vyrovnání přišlo na řadu ve 38. minutě zápasu, kdy se krásnou střelou ze střední vzdálenosti prezentoval Trúnek. Poločasový výsledek tak byl 1:1.

Exligista Válek nasměřoval hosty ke třem bodům

V 62. minutě zápasu Babice přidaly druhou branku. Konkrétně Válek si krásně navedl míč a střelou k tyči upravil na 1:2. Třetí gól hostů byl po ose Válek-Sanchéz-Bilavčík, když první jmenovaný poslal dlouhý míč na Sanchéze, ten krásnou patičkou našel Bilavčíka a ten už neměl se zakončením sebemenší problém. Definitivní tečku za zápasem udělal Horníček, když se po krásné kombinaci dokázal prosadit za záda bezmocného Bruštíka. Zápas tak skončil jednoznačně pro hostující Babice.

Babice
Feris Sanchéz: Náročný zápas na malém hřišti a těžkém terénu. Klasicky jsme byli více na míče, ale nebyl to vyloženě náš zápas. Takových zápasů s větším gólovým rozdílem jsme měli vyhrát spoustu, ale vždy se trápíme v koncovce a pak se třepeme o výsledek.