9.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

V zápase, který neměl favorita, vyhrála domácí Březová

8

Za domácí se opět dvakrát trefil Trúnek a vládne tabulce střelců

Březová šla za výhrou od začátku

Nejprve svou velkou šanci Trúnek neproměnil, ale vzápětí ve 12. minutě po centru z levé strany se už mohl radovat se svými spoluhráči. Ve 39. minutě se po hezké akci a střelou zpoza vápna prosadil opět domácí forvard a Březová vedla už o dvě branky. Do kabin tak šly oba týmy za stavu 2:0.

Hosté ze začátku druhého poločasu trochu zabrali, ale ani to nestačilo

Lhota do toho musela jít ihned po začátku druhého poločasu a v 54. minutě se po standartní situaci prosadil Machala. Drama však odmítl v 78. minutě Blažek, když dokázal do sítě usměrnit odraženou střelu. Tentýž hráč se prosadil i o dvě minuty později, po samostatném úniku a nenechal tak pochyb o tom, kdo dnešní zápas vyhraje. Zápas tak skončil 4:1 pro domácí Březovou.

TJ Sokol Březová
Martin Šmíd: Všichni jsme moc rádi, že jsme konečně doma vyhráli. Je to vlastně poprvé od návratu do přeboru. Soupeř byl dobrý, fotbalový, my jsme ho předčili bojovností a produktivitou. Chybělo nám pár hráčů, ale kluci poctivým výkonem napravili ostudnou porážku z Jarošova.

D. Bruštík [-] - P. Trúnek [-] , M. Holboj [-] , P. Habánik [-] , M. Šmíd [-] , D. Chovanec [-] , B. Bruštík [-] , P. Blažek [-] , D. Čaňo [-] , M. Přibyl [-] , M. Křeháček [-]